Preskočiť na obsah

Veľkoobchodná spolupráca

I.
Nákup produktov pre váš obchod

Obzvláštnite svoj kamenný obchod či eshop produktami Mobake.

Odoberajte ekologické, bambusové výrobky Mobake za veľkoobchodné ceny. Ponúkame tiež široký sortiment iných ekologických výrobkov, ako sú nerezové a jednorazové slamky, bavlnené vrecká, voskové obrúsky, termosky, prírodné špongie a iné eko výchytávky.

Ste distribútor? Mysleli sme na vás. Ceny sú prispôsobené tak, aby vyhovovali distribútorskému predaju. Kontaktujte nás cez kontaktný formulár nižšie.

II.
Branding produktov

Prepožičiame vašej značke kvalitu našich výrobkov.

Odlíšte sa. Nechajte si vygravírovať názov vašej web stránky, meno firmy alebo venujte jedinečnú pamiatku. Vhodné ako firemný darček, suvenír či pamiatka pre svadobných hostí. Personalizovať s nami môžete:

 • bambusové zubné kefky (extra soft, medium alebo detské)
 • bambusové cestovné tuby na kefky
 • bambusové slamky
 • iný tovar podľa dohody

V prípade záujmu vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Kontaktujte nás cez kontaktný formulár nižšie.

III.
Sprostredkovanie výroby a dovozu

Vytvorte s nami Váš úspešný brand.

Potrebujete vyrobiť alebo doviezť výrobky z Ázie? Využite naše skúsenosti a kontakty. Radi vám pomôžeme nájsť vhodného výrobcu či vytvoriť produkt s vlastným brandom. Nemusíte sa o nič starať, komunikáciu, prepravu či preclenie zabezpečíme a produkty dodáme až k vašim dverám. Radi bezplatne prekonzultujeme vašu predstavu a následne vám vypracujeme cenovú ponuku na vami zvolené produkty. Pre viac informácii nás kontaktujte cez formulár nižšie.

  Blogerská spolupráca

  Píšeš blog alebo točíš videá a chcel by si urobiť recenziu na naše výrobky? Pošli nám tvoj blog a napíš čo by si od nás chcel ;-). Možno vyberieme práve Teba.

  Foto spolupráca

  Rád fotíš seba alebo prírodu? Napíš nám. Hľadáme šťastných ľudí, ktorí milujú smiech a nerobí im problém smiať sa s kefkou v ruke. Pošli nám tvoj IG profil (nad 800 fans), v skratke opíš tvoju predstavu fotky s kefkou a povedz ktorý produkt by si chcel.

  Shop roku Mobake