Preskočiť na obsah

Udržateľné firemné darčeky, ktoré majú príbeh a nápad

Praha, 24. októbra 2023 – Ani tento rok vám ešte nezaklopal na dvere ten správny nápad čím potešiť obchodných partnerov? Skúste sa inšpirovať niektorým z udržateľných darčekov z eshopu www.mobake.sk, ktorý ponúka lokálne české a slovenské produkty pre všetkých milovníkov udržateľnosti a urobte svojim obchodným partnerom radosť niečím netradičným. Vaše firemné darčeky vedia navyše v mobake.sk prispôsobiť podľa vášho priania. Kávové sviečky, elegantné karafy aj machové hodiny môžete mať s akýmkoľvek nápisom alebo etiketou.

Vonná kávová sviečka značky Binchio z recyklovanej kávy Vôňu kávy miluje snáď každý, ale málokto vie, že použitá kávová usadenina je jednou zo surovín, ktoré je možné veľmi dobre cirkulárne využiť. Na výrobu každej z nich sa využije kávová usadenina z piatich hrnčekov kávy a sú tak plne v súlade s ekologickým konceptom zero waste a cirkulárnej ekonomiky. Sviečka samozrejme podmanivo vonia po káve, vydržia horieť zhruba 27 hodín a ich hlavnou zložkou je, okrem recyklovanej kávy, ekologický sójový vosk. Jej cena je 218 korún.

Binchio Kávová sviečka 125 g
Binchio Kávová sviečka 125 g

Aktívne filtračné uhlie Binchio v limitovanej edícii a dizajnové karafy s ručne pieskovanou runou

Voda sa pije v každej kancelárii, tak prečo z tejto obyčajnej rutiny neurobiť tak trochu slávnostný zážitok? Ak sa vám tá myšlienka páči, tak ako firemnú pozornosť darujte užitočný eko-darček v podobe prírodného filtra z aktívneho uhlia do vody. Volá sa Binchio a obsahuje až 95 % aktívneho uhlíka. Z vody dokáže tento malý pomocník odstrániť nielen chlórovú pachuť, ťažké kovy a ďalšie drobné nečistoty, ale harmonizuje navyše jej pH, pohltí chemikálie a vodu obohatí o dôležité minerály, ako napríklad draslík. Mladá česko-slovenská značka Binchio dodáva k „Binchio uhlíkom“ aj dizajnové karafy s ručne pieskovanou runou resp. prírodným symbolom.

Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Xmas | Mobake.sk
Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Xmas | Mobake.sk

V ponuke sú hneď 4 varianty:

Uruz, Laguz, Nordic a Mizu (ale karafu môžete mať pokojne aj s vaším vlastným logom).

Uvidíte, že prírodná filtračná tyčinka Binchio aj dizajnová karafa sa stanú miláčikom nejednej kancelárie. Cena tyčinky Binchio v limitovanom vianočnom balení je 419 korún, karafy zaobstaráte za ceny od 403 do 426 korún v závislosti od ich obsahu.

Binchio Karafa na vodu Laguz 1000 ml
Binchio Karafa na vodu Laguz 1000 ml

Machové hodiny od FlukoLand

Originálne a vtipné hodiny FlukoLand sú nielen praktické, ale aj krásne. Interiér každej kancelárie i pracovne s nimi nielen ožije prírodou, ale ich zelená farba upokojí aj pocuchané nervy. Nástenné hodiny zo stabilizovaného lišajníka a číselníka zo smrkovej preglejky sa vyrábajú ručne v malej slovenskej rodinnej firme a každý kus je originál. Fungujú na batérie a ich ďalšie zložité údržby sa rozhodne báť nemusíte. Lišajník nevyžaduje zavlažovanie, denné svetlo ani inú starostlivosť a navyše je hypoalergénny. Cena je od 1770 korún za hodiny s priemerom ciferníka 30 cm.

Machové Hodiny 60 cm | Mobake.sk
Machové Hodiny 60 cm | Mobake.sk

Shop roku Mobake