Preskočiť na obsah

Spoznaj zimné supernovinky od MOBAKE

Ahoj 🙂, v našom obchode pre ľudí s veľkým srdcom máme pripravené úžasné supernovinky a nové kategórie produktov. Veríme, že ťa – rovnako ako nás – okamžite nadchnú. Čítaj ďalej a objav magický svet, ktorý sme pre teba túto zimu pripravili 💛.

Mošo sa teší z noviniek v obchode a čo ty? 🙂

Stieracie mapy – odhaľ krásu Slovenska, Česka, Európy, či dokonca celého sveta

Ak aj ty miluješ cestovanie, máme pre teba niečo špeciálne – naše stieracie mapy! Ide o nádherný doplnok na stenu napríklad v kanceláriico-workingových centráchdetských izbách, či ako nástenka v kuchyni, na chodbe alebo v pracovni. Môžeš sa tak inšpirovať, alebo si priamo v mape zaznačovať všetky svoje najbližšie výlety. Budeš mať tak prehľadne na jednom mieste sumár všetkych svojich ciest a dobrodružštiev

Objav harmóniu v Tibetských spievajúcich miskách

V našej novej kategórii produktov nájdeš tibetské misky, ktoré ti prinesú harmóniu a pokoj. Zvuky, ktoré tieto misky vytvárajú, ti pomôžu nájsť vnútorný pokoj, odstránia stres a navodia príjemný pocit. Uvoľni svoju myseľ s týmito magickými “meditačnými nástrojmi”. 

Oživ svoj priestor prírodnými vôňami 

Pre všetkých milovníkov prírodných vôní sme tu s ďalšou novou kategóriou produktov: “Aromaterapia“. Objav našu širokú škálu vonných tyčiniek, krásnych stojanov na vonné tyčinky a útulných sviečok. Každý produkt je starostlivo vybraný, aby ti priniesol nielen príjemnú vôňu, ale aj pokoj a relaxáciu. Uvoľni sa a ponor sa do sveta prírodných esencií, ktoré vytvárajú nezameniteľnú atmosféru pohody v domove. Ideálne si k tomu môžeš zahrať na tibetskej miske. Spojíš tak zvukoterapiu s aromaterapiou 🙂. 

 V MOBAKE sme plní pozitívnej energie a tešíme sa, že ti môžeme priniesť tieto nádherné novinky.

Shop roku Mobake