Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Ecodenta Prírodná zubná pasta s trojitým efektom 100 ml

Prírodná zubná pasta s trojitým efektom Táto skvelá prírodná zubná pasta sa stará o 3 základné potreby ústnej hygieny. Znižuje… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

4,00 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber St. 4.10.

Št. 5.10.

Kuriér GLS Št. 5.10.

Packeta Pi. 6.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Prírodná zubná pasta s trojitým efektom

Táto skvelá prírodná zubná pasta sa stará o 3 základné potreby ústnej hygieny. Znižuje krvácanie ďasien, citlivosť zubov a je prevenciou paradentózy.

Testované stomatológmi, obsahuje 98,9% Zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje peroxidy, sulfáty, parebény ani triclosan!

Čím je Prírodná zubná pasta s trojitým efektom výnimočná?

Biely íl napomáha obnoviť minerály v ústnej sklovine. Propolis znižuje krvácanie ďasien a citlivosť zubov, je vhodný na prevenciu paradentózy.

Čo je to zložka Teavigo?

Inovatívna zložka Teavigo™ je aktívna látka, ktorá sa získava zo zeleného čaju. Ide o najaktívnejšiu látku zeleného čaju s vysokou čistotou. Okrem iných výhod pri dentálnej starostlivosti prináša komplexné benefity, a to najmä:

  • chráni pred zubným kameňom
  • má antibakteriálny účinok
  • zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti.

Zubnú pastu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Balenie:

100 ml

Obsahuje:

obsahuje biely íl, propolis a Teavigo™

Neobsahuje:

fluoridy

Shop roku Mobake