Zero Waste Balíček Mobake

Starting pack pre Tvoj zero waste štýl. Zero Waste balíček pre tvoj Bezobalový štart. Balíček obsahuje všetky výrobky Mobake za… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
18% zľava

Popis

Starting pack pre Tvoj zero waste štýl.
Zero Waste balíček pre tvoj Bezobalový štart.
Balíček obsahuje všetky výrobky Mobake za TIPTOP cenu 🌱

Zero Waste Balíček obsahuje:

4x bambusová slamka “Cucaj s bambusom”
1x čistiaca kefka na slamky
1x zubná kefka Extra soft alebo Medium
1x bavlnené vrecko
1x cestovná tuba na kefky
1x bambusové vatové tyčinky 200ks

Šetríš svoju peňaženku. Ušetríš až  4,00 €. Pozvi priateľov na kávu 😉

Bambusové kefky

Bambusová zubná kefka Extra soft Čičmany a Extra soft Morava s veľmi jemnými štetinkami (cez 3010 vlákien) alebo kefka Medium Kvet života s uhlíkovými štetinkami (cez 2600 vlákien). Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Záleží nám aj na vzhľade a milujeme lokálnu kultúru – pri návrhu kefiek Extra Soft sme sa preto inšpirovali vzormi z Moravy a Slovenska.

Bambusové Slamky

Slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky, ktorá je súčasťou balenia.

Pozri si video ako sa správne starať o bambusové slamky  alebo si prečítaj 4 Tipy ako sa o nich správne starať.

Bambusové tyčinky do uší

Balenie bambusových tyčiniek do uší Mobake. Obsahuje 100 ks. 100 % rozložiteľné. Skvelá alternatíva ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papiera sú kompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Bavlnené vrecko

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom.

Vrecká sú vyrobené zo 100% bavlny. Dĺžka 24,5 cm, šírka 6 cm a priemer otvoru 4 cm. Sú v prírode rozložiteľné. Forma tlače na vreckách je sieťotlač.

Tvoj Zero Waste Balíček zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál

100% bavlna, bambus, nerez, nylon

Dĺžka

22 cm

Priemer

0,6 cm

Vyber si nápis na vrecku:

Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som Nie plastom!

Vyber si kefku:

Extra Soft, Medium Uhlíková