Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Zubné Kefky pre Milovaných

Kefky pre Milovaných - Láska je tá najmocnejšia sila v celom universe a o to viac v tejto dobe. My… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel

7,77 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Ut. 26.9.

St. 27.9.

Kuriér GLS St. 27.9.

Packeta Št. 28.9.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Kefky pre Milovaných – Láska je tá najmocnejšia sila v celom universe a o to viac v tejto dobe. My v Mobake-u veríme, že ak niečo daruješ z čistej lásky, znásobené sa ti to vráti. Vieme, že malý, no úprimný dar môže znamenať viac ako drahé šperky. A preto sme vytvorili túto limitovanú edíciu. Poteš ňou svojich milovaných.

Táto Edícia zubných kefiek pre Milovaných je vyrobená z udržateľne pestovaného bambusu. Na štetinkách sme si dali záležať. Sú vyrobené z kvalitného nylonu. Extra jemné štetiny pre ňu a Medium pre neho.

Kolekcia kefiek poteší každého komu záleží ma výnimočnom darčeku s praktickým využitím. Daruješ nie len unikátny darček, ale pomôžeš chrániť životné prostredie.

Prečo sú Kefky pre Milovaných z bambusu?

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Ako sa o kefku starať?

Kefka je vyrobená z prírodného materiálu, preto pre ňu platí trochu odlišná starostlivosť. Neboj sa o nič ťažké nejde. V zásade po každom použití ju pretri uterákom, aby skôr vyschla. Druhé odporúčanie, po pretretí uterákom ju polož na pohár – do horizontálnej polohy. Prečo? Pretože na spodku pohárika je zvýšená vlhkosť. Je to v dôsledku stekania vody z kefiek. Predídeš tým „sčernaniu“ spodnej časti kefky.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Nápis

Láska

Tvrdosti

Extra Soft, Medium

Shop roku Mobake