Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Moravoseed Kôpor Moravan voňavý 4g

Semená Kôporu: Moravan voňavý Semená Kôporu Moravan voňavý - odroda je určená hlavne pre zber vňate ku zväzkovaniu. Vytvára bohatú… Ukáž celý popis ↓

0,79 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

ešte dnes

Packeta na adresu ešte dnes

Osobný odber už zajtra

Packeta Pi. 8.12.

Kuriér GLS Pi. 8.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Semená Kôporu: Moravan voňavý

Semená Kôporu Moravan voňavý – odroda je určená hlavne pre zber vňate ku zväzkovaniu. Vytvára bohatú listovú plochu s výraznou vôňou. Najdôležitejšou vlastnosťou je neskoršie vybiehanie do kvetu, čo predlžuje dobu zberu.

  • Hmotnosť balenia: 4,0 g
  • Siatie: IV. – VII.
  • Odporúčaný rozostup: 15-20 cm
  • Výsev na záhony: IV. – VII.
  • Termín zberu: VI. – X

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Semená Kôporu Moravan ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

4g

Odporúčaný rozostup:

15 – 20cm

Shop roku Mobake