Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Moravoseed Papričky okrasné červené 0,1g

Semená Papričiek: okrasné červené Semená Papričiek okrasné červené - veľmi pálivé papričky zvončekového tvaru. Plody sú zelené, v botanickej zrelosti… Ukáž celý popis ↓

0,98 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber St. 4.10.

Št. 5.10.

Kuriér GLS Št. 5.10.

Packeta Pi. 6.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Semená Papričiek: okrasné červené

Semená Papričiek okrasné červené – veľmi pálivé papričky zvončekového tvaru. Plodyzelené, v botanickej zrelosti červené. Rastlina je vyššia a preto sa vetvičky môžu používať aj v dekorácii. Ideálna teplota na klíčenie semienok je okolo 27 – 29 °C. Mladé rastliny vzchádzajú počas 1 až 4 týždňov. 

Potom, čo semienka vyklíčia, je potrebné ich v mesiacoch január až marec prisvecovať umelým svetlom ráno aj večer, aby mali cca 14 hodín svetla denne. Ako zdroj osvetlenia môžeme použiť napríklad žiarivkové trubice BIO Vital (18W/958), ktorých umelé svetlo svojím spektrálnym zložením zodpovedá prirodzenému slnečnému svetlu. Rastliny sa potom nebudú vyťahovať a budú dostatočne silné pre budúcu úrodu. Optimálna teplota pre ich ďalší rast je okolo 20 °C.

  • Hmotnosť balenia: 0,1 g
  • Výsev do skleníka: II – III
  • Hĺbka výsevu: 2 cm
  • Výsev do pôdy: III
  • Výsadba na záhony: V
  • Spon: 20 x 30 cm
  • Termín zberu: VIII – X

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Semienka ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť balenia:

0,1 g

Spon:

20 x 30 cm

Hĺbka výsevu:

2 cm

Shop roku Mobake