Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Moravoseed Mak siatý modrý 5g

Semená Maku: siatý modrý Semená Maku siatý modrý - Stredne skorá odroda. Rastlina je stredne vysoká až vysoká. Semiačko má… Ukáž celý popis ↓

1,55 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Št. 28.9.

Pi. 29.9.

Kuriér GLS Pi. 29.9.

Packeta Po. 2.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Semená Maku: siatý modrý

Semená Maku siatý modrý Stredne skorá odroda. Rastlina je stredne vysokávysoká. Semiačko má príjemnú chuť, modrej farby s vysokým obsahom oleja.

Pôda:

Mak je veľmi citlivý na pestovateľské prostredie. Treba zvážiť, či sú v danej lokalite vhodné pôdne a klimatické podmienky na jeho pestovanie. Vlhké, hlinité, zlievavé, utlačené či kyslé pôdy, ale i uzavreté polohy bez dostatočného prúdenia vzduchu sú preň nevhodné. Podmieňujú oslabenie rastlín a ich ľahšie napadnutie chorobami a škodcami.

Pôda má byť pred výsevom dostatočne jemne spracovaná, aj vzhľadom na drobné semienka maku. Na výsevy v marci alebo v prvej polovici apríla treba vždy použiť zdravé a kvalitné osivo.

  • Hmotnosť balenia: 5 g

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Semená Maku siatý ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť balenia:

5 g

Shop roku Mobake