Preskočiť na obsah

Moravoseed Mak siatý modrý 5g

Semená Maku: siatý modrý Semená Maku siatý modrý - Stredne skorá odroda. Rastlina je stredne vysoká až vysoká. Semiačko má… Ukáž celý popis ↓

1,55 

Vypredané

Naskladníme do pondelka 24.6.

Popis

Semená Maku: siatý modrý

Semená Maku siatý modrý Stredne skorá odroda. Rastlina je stredne vysokávysoká. Semiačko má príjemnú chuť, modrej farby s vysokým obsahom oleja.

Pôda:

Mak je veľmi citlivý na pestovateľské prostredie. Treba zvážiť, či sú v danej lokalite vhodné pôdne a klimatické podmienky na jeho pestovanie. Vlhké, hlinité, zlievavé, utlačené či kyslé pôdy, ale i uzavreté polohy bez dostatočného prúdenia vzduchu sú preň nevhodné. Podmieňujú oslabenie rastlín a ich ľahšie napadnutie chorobami a škodcami.

Pôda má byť pred výsevom dostatočne jemne spracovaná, aj vzhľadom na drobné semienka maku. Na výsevy v marci alebo v prvej polovici apríla treba vždy použiť zdravé a kvalitné osivo.

  • Hmotnosť balenia: 5 g

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Semená Maku siatý ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť balenia:

5 g

Shop roku Mobake