Obchod » Ďalšie kefky

Zero Waste Balíček Mobake

 • Zľava!
 • Nové
 • Top
20,12 € 17,99 €

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Kuriér GLS zajtra
Slovenská pošta pozajtra
Zásielkovňa pozajtra

Pri nákupe nad 33 €
máš dopravu zadarmo.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

Akceptujeme platby kartou,
e-bankingom aj Paypalom.

Balíček ti zabalíme
pozorne a s láskou.

 • bez náterov a lepidiel
 • bpa-free
 • Popis
 • Detaily

Starting pack pre Tvoj zero waste štýl.
Balíček obsahuje všetky výrobky Mobake za fantastickú cenu 😍🌱

Zero Waste Balíček obsahuje:

4x bambusová slamka “Cucaj s bambusom”
1x čistiaca kefka na slamky
1x zubná kefka Extra soft alebo Medium
1x bavlnené vrecko
1x cestovná tuba na kefky
1x bambusové vatové tyčinky

Šetríme Tvoju peňaženku. Ušetríš  2,13 €.👌🐼

Bambusové kefky

Bambusová zubná kefka Extra soft Čičmany a Extra soft Morava s veľmi jemnými štetinkami (až 3010 vlákien) alebo kefka Medium Kvet života s uhlíkovými štetinkami (2700 vlákien). Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Záleží nám aj na vzhľade a milujeme lokálnu kultúru – pri návrhu kefiek Extra Soft sme sa preto inšpirovali vzormi z Moravy a Slovenska.

Bambusové Slamky

Slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky, ktorá je súčasťou balenia.

Pozrite si video ako sa správne starať o bambusové slamky:

alebo si prečítaje 4 tipy ako sa o nich správne starať.

Bambusové tyčinky do uší

Balenie bambusových tyčiniek do uší Mobake. Obsahuje 100 ks. 100 % rozložiteľné. Skvelá alternatíva ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papiera sú kompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu. 😍🌿

Bavlnené vrecko

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom.

Vrecká sú vyrobené zo 100% bavlny. Dĺžka 24,5 cm, šírka 6 cm a priemer otvoru 4 cm. Sú v prírode rozložiteľné. Forma tlače na vreckách je sieťotlač.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

 • Materiál 100% bavlna, bambus, nerez, nylon
 • Dĺžka 22 cm
 • Priemer 0,6 cm
 • Vyber si nápis na vrecku: Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som Nie plastom!
 • Vyber si kefku: Extra Soft, Medium Uhlíková