Obchod » Slamky

Štartovací balíček Slamiek

 • Zľava!
 • Nové
8,39 € 6,99 €

Na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Kuriér GLS zajtra
Slovenská pošta pozajtra
Zásielkovňa piatok  22.11.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 35 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

 • 100% recyklovateľná
 • 100% rozložiteľná
 • bpa-free
 • Popis
 • Detaily

Štartovací balíček Slamiek obsahuje:

1x dvojbalenie bambusových slamiek „Cucaj s bambusom“ od Mobake
1x nerezová slamka „Len jedna“ (farba bronz) od EatGreen
1x čistiaca kefka so sisalovými vláknami
1x bavlnené cestovné vrecko „Áno. planéta ostane zelenou!

Šetríme Tvoju peňaženku. Pri tomto balíčku ušetríš až 1,40 €.??

#Objav tú pravú

Kto sa má vyznať v toľkých eko slamkách? Na trhu sa objavilo veľké množstvo alternatívnych slamiek k tým plastovým. Líšia sa vlastnosťami, materiálom a trvácnosťou. Málokto však vie, ktorá je pre neho #tápravá.

Spolu s EatGreen sme sa rozhodli, že ti ju pomôžeme nájsť. Vytvorili sme tri rozdielne balíčky, v ktorých nájdeš rôzne druhy eko slamiek. Je na tebe, ktorý si zvolíš. Začni opatrne Štartovacím balíčkom alebo sa vrhni ako Dobrodruh na kompletný balík. Vyber si ten svoj a objav tú pravú!

Bambusová slamka „Cucaj s bambusom

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží vyše roka. Je vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Bambusová slamka neobsahuje BPA (bisfenol A) ani ftaláty. Po použití stačí opláchnuť vodou a dôkladne prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Neodporúčame ju umývať v umývačke riadu.

Nerezová slamka „Len jedna

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží desaťročia. Je vyrobená z potravinárskej nerezovej oceli pre najvyššiu bezpečnosť a hygienu. Nerezová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Po použití stačí opláchnuť vodou a prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Môžeš ju umývať v umývačke riadu.

Rád využívaš slamku na cestách a rád by si bol keby ti dlho vydržala? Ochrániš si ju praktickým bavlneným cestovným vreckom, ktoré je súčasťou balíčka.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

 • Dĺžka nerezová 21 cm
 • Dĺžka bambusová 21 cm
 • Priemer nerezová 0,8 cm
 • Priemer bambusová 0,7 cm – 1,0 cm
 • Materiál čistiaca kefka vlákno z agávy sisalovej, nerezová oceľ
 • Materiál vrecko 100% bavlna