Obchod » Slamky

Bavlnené vrecko

  • Zľava!
2,30 € 2,19 €

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

  • Popis
  • Detaily

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom.

Priemer vrecka je dostatočne veľký, aby sa doň zmestili až 4 zubné kefky alebo cestovaná tuba na kefky. Takto ju ochrániš pred tvrdými nárazmi. Vieme ako to na cestách býva 🙂 Nič ti však nebude brániť, ak si do vrecka vložíš hotovosť alebo ho budeš používať napríklad ako peračník.

Vrecká sú vyrobené zo 100% bavlny. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka je 24,5 cm, šírka 6 cm a priemer otvoru 4 cm. Sú v prírode rozložiteľné. Použitá forma tlače na vreckách je sieťotlač.

Vyber si nápis, ktorý sa ti viac páči:

  • Áno. Planéta ostane zelenou.“
  • Povedal/a som nie plastom!

Povedzte stop jednorazovým plastovým produktom. Vrecká sú dodávané bez ďalšieho obalu, podporujú teda myšlienku zero waste. Navyše budú slúžiť ako funkčný obal pre vaše eko príslušenstvo, ktorý vydrží kľudne aj niekoľko rokov.

Pozrite si video na našom Youtube kanály ako sa správne starať o bambusové slamky alebo si prečítaje 4 tipy ako sa o nich správne starať na blogu.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Nápis Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som nie plastom!
  • Materiál 100% bavlna
  • Rozmer 24,5 x 6 cm
  • Priemer 4 cm

O značke Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.

Mobake Vegan certifikát