Obchod » Slamky

2x Slamka Cucaj s Bambusom

2,60 €

Na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Kuriér GLS zajtra
Slovenská pošta pozajtra
Zásielkovňa piatok  22.11.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 35 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

  • 100% rozložiteľná
  • bez náterov a lepidiel
  • opakovateľne použiteľná
  • Popis
  • Detaily

Bambusové slamky – balenie obsahuje 2 slamky “Cucaj s bambusom” vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov + 1 čistiaca kefka grátis ??

? Opakovateľne použiteľné
Dĺžka: 22 cm
Priemer: 0,5-0,7 cm
100% rozložiteľné

Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť čistiacou kefkou na slamky.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zabalíme ti to bez plastov ?

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Materiál bambus
  • Dĺžka 22 cm
  • Priemer 0,6 cm