Obchod » Slamky

10x Bambusové slamky

  • Bez obalu
10,00 € s DPH

Na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Slovenská pošta pondelok  6.4.
Zásielkovňa pondelok  6.4.
Kuriér GLS pondelok  6.4.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Balenie obsahuje: 10x bambusové slamky (bez obalu a bez gravírovania) + 1x sisalovú čistiacu kefku na slamky.

Bambusová slamka bez gravírovania, pôvodom z Thajska. Slamky sú vyrobené zo 100% Moso bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky.

Povedzte stop jednorazovým plastovým produktom. Slamky sú dodávané bez obalu (zviazano len motúzikom), podporujú teda myšlienku zero waste.

Pozri si video na našom Youtube kanály ako sa správne starať o bambusové slamky alebo si prečítaj 4 tipy ako sa o nich správne starať na blogu.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Nápis na slamke Cucaj s  bambusom :), Cucej s bambusem :), Sip with the bamboo and stay Fresh :), Bez nápisov
  • Dĺžka 22 cm
  • Priemer 0,5 cm až 0,8 cm
  • Materiál surový bambus