Obchod » Slamky

1x Bambusová slamka

  • Bez obalu
1,10 € s DPH

Na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Slovenská pošta pondelok  6.4.
Zásielkovňa pondelok  6.4.
Kuriér GLS pondelok  6.4.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Bambusová slamka bez gravírovania a  bez obalu. Vyčarí ti úsmev ? a ochráni životné prostredie ? pred produkciou jednorazových plastov. Ekologická bambusová slamka je vyrobená zo 100% Moso bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov.

Bambusová slamka je opakovateľne použiteľná. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití ju odporúčame dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky.

Pozri si video z našej dielne na Youtube Mobake ako sa správne starať o bambusové slamky alebo si prečítaj 4 tipy ako sa o bambusové slamky správne starať.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zabalíme ti to bez plastov ?

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Materiál bambus
  • Dĺžka 22 cm
  • Priemer 0,6 cm