Obchod » Slamky

Balíček slamiek Objaviteľ

 • Zľava!
 • Nové
9,59 € 7,99 €

Na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Kuriér GLS zajtra
Slovenská pošta pozajtra
Zásielkovňa piatok  22.11.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 35 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

 • 100% recyklovateľná
 • 100% rozložiteľná
 • bpa-free
 • Popis
 • Detaily

Balíček slamiek Objaviteľ obsahuje:

1x dvojbalenie bambusových slamiek „Cucaj s bambusom“ od Mobake
1x nerezová slamka „Len jedna“ od  EatGreen
3x papierová slamka v 3 farbách
2x ryžová slamka
+
1x čistiaca kefka so sisalovými vláknami
1x bavlnené cestovné vreckoÁno planéta ostane zelenou!

Šetríme Tvoju peňaženku. Ušetríš  až 1,60 €.??

#Objav tú pravú

Kto sa má vyznať v toľkých eko slamkách? Na trhu sa objavilo veľké množstvo alternatívnych slamiek k tým plastovým. Líšia sa vlastnosťami, materiálom a trvácnosťou. Málokto však vie, ktorá je pre neho #tápravá.

Spolu s EatGreen sme sa rozhodli, že ti ju pomôžeme nájsť. Vytvorili sme tri rozdielne balíčky, v ktorých nájdeš rôzne druhy eko slamiek. Je na tebe, ktorý si zvolíš. Začni opatrne Štartovacím balíčkom alebo sa vrhni ako Dobrodruh na kompletný balík. Vyber si ten svoj a objav tú pravú!

Bambusová slamka „Cucaj s bambusom

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží vyše roka. Je vyrobená zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Bambusová slamka neobsahuje BPA (bisfenol A) ani ftaláty. Je 100% rozložiteľná. Po použití stačí opláchnuť vodou a dôkladne prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Neodporúčame ju umývať v umývačke riadu.

Nerezová slamka „Len jedna

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží desaťročia. Je vyrobená z potravinárskej nerezovej oceli pre najvyššiu bezpečnosť a hygienu. Nerezová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Po použití stačí opláchnuť vodou a prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Môžeš ju umývať v umývačke riadu.

Rád využívaš slamku na cestách a rád by si bol keby ti dlho vydržala? Ochrániš si ju praktickým bavlneným cestovným vreckom, ktoré je súčasťou balíčka.

? Rád využívaš slamku na cestách a rád by si bol keby ti dlho vydržala? Ochrániš si ju praktickým bavlneným cestovným vreckom, ktoré je súčasťou balíčka.

? Svoju „pravú“ slamku udržíš stále čistú použitím sisalovej čistiacej kefky, ktorá je súčasťou balenie 🙂

Papierová slamka

jednorazovo použiteľná. V horúcom nápoji vydrží 15 minút, v studenom zhruba 20 minút. Je vyrobená z papiera.  Papierová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Ideálna na udalosti, kedy potrebuješ veľa slamiek – párty, narodeninové oslavy, cateringy. Je 100% rozložiteľná, vhodná do kompostu.

Ryžová slamka

jednorazovo použiteľná. V horúcom nápoji vydrží 15 minút, v studenom zhruba 20 minút. Je vyrobená z ryžovej múky. Ryžová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Ideálna na udalosti, kedy potrebuješ veľa slamiek – párty, narodeninové oslavy, cateringy. Je 100% rozložiteľná, vhodná do kompostu. Je možné ju konzumovať.

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

 • Dĺžka nerezová 21 cm
 • Dĺžka bambusová 21 cm
 • Dĺžka papierová 21 cm
 • Dĺžka ryžová 23 cm
 • Priemer nerezová 0,8 cm
 • Priemer bambusová 0,7 cm – 1,0 cm
 • Materiál čistiaca kefka vlákno z agávy sisalovej, nerezová oceľ
 • Materiál vrecko 100% bavlna