Obchod » Slamky

10x Cucaj s Bambusom

  • Bez obalu
15,00 €

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 35 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

  • Popis
  • Detaily

Balenie obsahuje: 10x bambusové slamky Cucaj s Bambusom (bez obalu) +1x sisalovú čistiacu kefku na slamky.

Bambusová slamka “Cucaj s bambusom”, v 2 ďalších jazykových mutáciách, bez obalu. Slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky.

Je dostupná v 4 variantách:

  • sLOVEnský nápis „Cucaj s  bambusom 🙂
  • český nápis „Cucej s bambusem 🙂
  • anglický nápis „Sip with the bamboo and stay Fresh 🙂

Povedzte stop jednorazovým plastovým produktom. Slamky sú dodávané bez obalu (zviazano len motúzikom), podporujú teda myšlienku zero waste.

Pozri si video na našom Youtube kanály ako sa správne starať o bambusové slamky alebo si prečítaj 4 tipy ako sa o nich správne starať na blogu.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Nápis na slamke Cucaj s  bambusom :), Cucej s bambusem :), Sip with the bamboo and stay Fresh :), Bez nápisov
  • Dĺžka 22 cm
  • Priemer 0,5 cm až 0,8 cm
  • Materiál surový bambus

O značke Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.