Preskočiť na obsah

Ecodenta Prírodná zubná pasta s trojitým efektom 100 ml

Prírodná zubná pasta s trojitým efektom Táto skvelá prírodná zubná pasta sa stará o 3 základné potreby ústnej hygieny. Znižuje… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan

4,20 

Skladom

Odošleme do pondelka 20.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 20.5.

DPD Pickup/Pickup Station St. 22.5.

Kuriér GLS St. 22.5.

Packeta Št. 23.5.

Packeta na adresu Št. 23.5.

Popis

Prírodná zubná pasta s trojitým efektom

Táto skvelá prírodná zubná pasta sa stará o 3 základné potreby ústnej hygieny. Znižuje krvácanie ďasien, citlivosť zubov a je prevenciou paradentózy.

Testované stomatológmi, obsahuje 98,9% Zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje peroxidy, sulfáty, parebény ani triclosan!

Čím je Prírodná zubná pasta s trojitým efektom výnimočná?

Biely íl napomáha obnoviť minerály v ústnej sklovine. Propolis znižuje krvácanie ďasien a citlivosť zubov, je vhodný na prevenciu paradentózy.

Čo je to zložka Teavigo?

Inovatívna zložka Teavigo™ je aktívna látka, ktorá sa získava zo zeleného čaju. Ide o najaktívnejšiu látku zeleného čaju s vysokou čistotou. Okrem iných výhod pri dentálnej starostlivosti prináša komplexné benefity, a to najmä:

  • chráni pred zubným kameňom
  • má antibakteriálny účinok
  • zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti.

Zubnú pastu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Balenie:

100 ml

Obsahuje:

obsahuje biely íl, propolis a Teavigo™

Neobsahuje:

fluoridy

Shop roku Mobake