Preskočiť na obsah

Ecodenta Čierna bieliaca ústna voda 500 ml

Čierna bieliaca ústna voda Táto zázračná ústna voda s bieliacim efektom, priezračná ako voda sa po pretrepaní zmení na čiernu! Taktiež… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan

7,40 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Čierna bieliaca ústna voda

Táto zázračná ústna voda s bieliacim efektom, priezračná ako voda sa po pretrepaní zmení na čiernu! Taktiež premení tvoj úsmev na snehovo biely. Dopraj si bielenie zubov na prírodnej báze bez fluoridov a alkoholu.

Testované stomatológmi, obsahuje 95% Zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje fluoridy ani alkohol!

Čím je Čierna bieliaca ústna voda výnimočná?

Drevené uhlie, soli a mätový esenciálny olej sú výnimočnou kombináciou, ktorá ponúka výnimočne dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu pred zubným povlakom. A toto úžasné zloženie zároveň bieli zuby.

S čiernou bieliacou ústnou vodou dostaneš aj dávkovač na jednoduché používanie.

Je ústna voda bezpečná?

Ústna voda je všeobecne bezpečná pre dospelých a pre deti, ktoré sú dosť veľké na to, aby ju vedeli vypľuť. Niektoré značky ponúkajú ústne vody s obsahom alkoholu, čo však môže byť škodlivé pre sliznice ústnej dutiny! Preto pre najlepší výsledok odporúčame čiernu bieliacu ústnu vodu v kombinácií s čiernou zubnou pastou na bielenie zubov.

Ústna voda je dôležitá prevencia pred zubnými kazmi, usadzovaniu povlaku, udržuje zdravé ďasná a osviežuje dych.

Ústnu vodu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Balenie:

500 ml

Neobsahuje:

fluoridy, alkohol

Obsahuje:

drevené uhlie, soli a mätový esenciálny olej

Shop roku Mobake