Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

ZeoZoe zubné tablety 90ks + EKO kefka

Ospravedlňujeme sa za nedostupnosť. Náš dodávateľ má dlhodobý výpadok, veríme, že čoskoro bude tento produkt opä dostupný. Ďakujeme. Zubné Tablety… Ukáž celý popis ↓

Popis

Ospravedlňujeme sa za nedostupnosť. Náš dodávateľ má dlhodobý výpadok, veríme, že čoskoro bude tento produkt opä dostupný. Ďakujeme.

Zubné Tablety ZeoZoe v spojení s kvalitnou zubnou kefkou sú alternatívnym spôsobom dentálnej hygieny.  Čistenie zubov s použitím tabliet je vynikajúcim prostriedkom udržiavania ústnej dutiny v zdravom stave. 

Bambusová zubná kefka s detailným opracovaním tela zas ochráni tvoje ďasná pred podráždením.  Štetiny kefky sú vyrobené z kvalitného vlákna DuPont Tynex, len s 0,12 mm priemerom, ktoré dostanú takmer všade. Kefky sú navyše gravírované lokálnymi vzormi zo slovenských Čičmian a prastarým vzorom Kvet Života.

✅ neosahujú fluór, ani chemické látky
✅ na báze vulkanického minerálu Zeolit
✅ praktické na cestovanie
✅ s mätou a šalviou
protizápalové účinky
✅ príjemná mentolová vôňa po umytí

Ako používať zubné tablety ZeoZoe

  1. Zubnú tabletu si vložte do úst.
  2. Zubnú kefku navlhčite vodou.
  3. Tablety jemne rozhryzte, kým v ústach nevznikne pastovitá hmota.
  4. Čistite zuby tak ako ste zvyknutý.
  5. Vypláchnite čistou vodou.
  6. Aplikujte 2 x denne.

Pre viac info o ZeoZoe zubných tabletách klikni >>TU<<

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe! 

Ďalšie informácie

Tvrdosť kefky v balení

Extra soft kefka, Medium kefka

Počet tabliet

90 ks

Shop roku Mobake