NFco. Prírodná zubná pasta Propolis & Myrha 100 g

Prírodná zubná pasta propolis na zapálené ďasná Neobsahuje fluoridy, parabény, lepok, sóju, cukor, syntetické farbivá a príchute, SLS. Prírodná zubná… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan friendly

7,42 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do nedele 2.10.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Po. 3.10.

Kuriér GLS Ut. 4.10.

Packeta St. 5.10.

Slovenská pošta St. 5.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Prírodná zubná pasta propolis na zapálené ďasná

Neobsahuje fluoridy, parabény, lepok, sóju, cukor, syntetické farbivá a príchute, SLS.

Prírodná zubná pasta gélovej konzistencie so sviežou chuťou, vďaka použitej austrálskej prírodnej mäte.

K čomu zubná pasta propolis napomáha?

Vyznačuje sa čisto prírodným zložením s vysokým obsahom Xylitolu (25%), ktorý pomáha pri ochrane pred zubným kazom. Obsiahnutý Propolis a Myrha sú veľmi nápomocné v prípade gingivitídy alebo iných infekcií ďasien.

Čo je to austrálska riečna mäta?

Austrálska riečna mäta (Mentha australis) je domorodá austrálska bylina rastúca v divokých, nedotknutých dažďových pralesoch a v blízkosti riek a potokov na východe Austrálie. Je známa svojou sviežou aromatickou chuťou a austrálski domorodci ju používali ako liečivú rastlinu.

NON-GMO, 70% organických ingrediencií.

Zloženie: Purified Water, Xylitol (Organic), Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin (Vegetable), Sodium Coco Sulphate, Cellulose Gum, Mentha Arvensis Leaf Oil (Organic Peppermint Oil), Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf (Organic), Propolis Extract, Commiphora Myrrha (Myrrh Oil), Mentha Australis (Native Australian River Mint)

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

v: 15,7cm, š: 4,5cm, h: 4,5cm

Vyrobené:

v Austrálii

Balenie:

100g