NFco. prírodná ústna voda 354 ml

Prírodná ústna voda bez alkoholu Obsahuje xylitol. Prírodná ústna voda NFco čistí ústnu dutinu prirodzene a efektívne. Jedinečným spôsobom vytvára v… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly
9% zľava

6,99 6,39 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 9.2.

Kuriér GLS Pi. 10.2.

Packeta na adresu Pi. 10.2.

Packeta Po. 13.2.

Slovenská pošta Po. 13.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Prírodná ústna voda bez alkoholu

Obsahuje xylitol.

Prírodná ústna voda NFco čistí ústnu dutinu prirodzene a efektívne. Jedinečným spôsobom vytvára v ústach zdravšie a sviežejšie prostredie. Navyše neobsahuje alkohol ani fluoridy. Ďalej neobsahuje parabény, SLS, umelé farbivá a dochucovadlá, triklosan, aspartám a sacharín.

Čo je to austrálska riečna mäta?

Austrálska riečna mäta (Mentha australis) je domorodá austrálska bylina rastúca v divokých, nedotknutých dažďových pralesoch a v blízkosti riek a potokov na východe Austrálie. Je známa svojou sviežou aromatickou chuťou a austrálski domorodci ju používali ako liečivú rastlinu.

čo je to xylitol?

Ide o prírodnú zložku s klinicky preukázaným priaznivým vplyvom na zdravie ústnej dutiny. Xylitol zvyšuje pH v ústach a pomáha tak chrániť zubnú sklovinu pred kyslým bakteriálnym prostredím a kyslým jedlom a pitím.

Ako používať prírodnú ústnu vodu?

Najlepšie výsledky dosiahnete pri používaní dvakrát denne po čistení zubov zubnou pastou NFco. Pred použitím pretrepte. Použite množsvo jedného viečka. vyplachujte ústa dôkladne 30 sekúnd, vykloktajte a vypľujte. Neprehĺtajte!

Ústna voda NFco čistí ústnu dutinu prirodzene a efektívne. Jedinečným spôsobom vytvára v ústach zdravšie a sviežejšie prostredie.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem:

354ml

Vyrobené:

v Austrálii

Príchuť:

austrálska riečna mäta