Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Ecodenta Čierna bieliaca ústna voda 500 ml

Čierna bieliaca ústna voda Táto zázračná ústna voda s bieliacim efektom, priezračná ako voda sa po pretrepaní zmení na čiernu! Taktiež… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

7,38 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do štvrtka 28.9.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Št. 28.9.

Packeta na adresu Št. 28.9.

Osobný odber Pi. 29.9.

Packeta Po. 2.10.

Po. 2.10.

Kuriér GLS Po. 2.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Čierna bieliaca ústna voda

Táto zázračná ústna voda s bieliacim efektom, priezračná ako voda sa po pretrepaní zmení na čiernu! Taktiež premení tvoj úsmev na snehovo biely. Dopraj si bielenie zubov na prírodnej báze bez fluoridov a alkoholu.

Testované stomatológmi, obsahuje 95% Zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje fluoridy ani alkohol!

Čím je Čierna bieliaca ústna voda výnimočná?

Drevené uhlie, soli a mätový esenciálny olej sú výnimočnou kombináciou, ktorá ponúka výnimočne dlhotrvajúcu sviežosť a ochranu pred zubným povlakom. A toto úžasné zloženie zároveň bieli zuby.

S čiernou bieliacou ústnou vodou dostaneš aj dávkovač na jednoduché používanie.

Je ústna voda bezpečná?

Ústna voda je všeobecne bezpečná pre dospelých a pre deti, ktoré sú dosť veľké na to, aby ju vedeli vypľuť. Niektoré značky ponúkajú ústne vody s obsahom alkoholu, čo však môže byť škodlivé pre sliznice ústnej dutiny! Preto pre najlepší výsledok odporúčame čiernu bieliacu ústnu vodu v kombinácií s čiernou zubnou pastou na bielenie zubov.

Ústna voda je dôležitá prevencia pred zubnými kazmi, usadzovaniu povlaku, udržuje zdravé ďasná a osviežuje dych.

Ústnu vodu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Balenie:

500 ml

Neobsahuje:

fluoridy, alkohol

Obsahuje:

drevené uhlie, soli a mätový esenciálny olej

Shop roku Mobake