Preskočiť na obsah

Two Cosmetics Šumivka do kúpeľa Cucu 120g

Šumivka do kúpeľa Cucu 120g Šumivka do kúpeľa Cucu - pre tých, ktorí si chcú spestriť oddych vo vani, šup… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez palmového oleja
  • Vegan

3,45 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do štvrtka 18.7.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 18.7.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 22.7.

Kuriér GLS Po. 22.7.

Packeta Ut. 23.7.

Packeta na adresu Ut. 23.7.

Popis

Šumivka do kúpeľa Cucu 120g

Šumivka do kúpeľa Cucu – pre tých, ktorí si chcú spestriť oddych vo vani, šup šumivku do vody. Síce nevytvorí obrovskú penu a bubliny, ale postará sa o lepšiu očistu pokožky aj v intímnych partiách. Neutralizuje kyseliny v pokožke, zbaví ju mastnoty a potu.

HLAVNÉ ZLOŽKY:
Mandľový olej – vyživuje pokožku.
Jahody s malinami – dodávajú pokožke potrebné vitamíny, minerály a antioxidanty.

VLASTNOSTI:
✓  Ručná výroba ✓  100% prírodný produkt ✓  Vhodný pre vegánov a vegetariánov ✓  Bez palmového oleja ✓  Produkt je určený na vonkajšie použitie Prosíme ťa, aby si papierový obal dal/a do triedeného odpadu.

Ako sa používa šumivka do kúpeľa Cucu?
Vlož do teplej vody. Užívaj si bublinky a príjemnú vôňu, ktorá naplní tvoju kúpeľňu za niekoľko sekúnd.

ZLOŽENIE:
Sodium Bicarbonate (sóda bikarbóna), Citric Acid (kyselina citrónová), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Fragaria Vesca Fruit Extract (jahodový extrakt), Rubus Idaeus Fruit Extract (malinový extrakt), Fragaria Vesca Fruit Powder (jahodový prášok), Rubus Idaeus Fruit Powder (malinový prášok), Mica (sľuda – prírodné farbivo), Kaolin (íl).

Výrobca:
two s.r.o., Bradáčova 1683/1, Bratislava 85102

Balíček ti zabalíme s ohľadom na prírodu

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo z FSC certifikovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme kartónovou strižou, recyklovaným papierom alebo plastovou fóliou od našich dodávateľov. Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova-použijeme aby tvoj balíček prišiel nepoškodený.


Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

120g

Krajina pôvodu:

Slovensko

Shop roku Mobake