Preskočiť na obsah

Himalájsky soľný deodorant Vajce

Himalájsky soľný deodorant Vajce Himalájsky soľný deodorant je prírodný deodorant vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov. Obsahuje viac ako 84… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
Bez obalu

4,90 

Vypredané

Naskladníme do štvrtka 18.7.

Popis

Himalájsky soľný deodorant Vajce

Himalájsky soľný deodorant je prírodný deodorant vyrezaný z prírodných kúskov himalájskych kryštálov. Obsahuje viac ako 84 druhov minerálov a stopových prvkov ako je vápnik, horčík, draslík, meď a železo.

Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, nakoľko minerály ktoré obsahuje sa cez pokožku ľahko vstrebávajú.

Vďaka prirodzeným dezinfekčným účinkom má blahodarní vplyv na pokožku a je vhodné na každodenné použitie. Udržiava prirodzené Ph pokožky a pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti akné.

Aké benefity má himalájsky soľný deodorant?

V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie a preto je soľné Deo osvedčeným deodorantom. Trocha soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu. Taktiež odstraňuje nepríjemný pach nôh.

Na miestach stvrdnutej pokožky na chodidlách pôsobí trenie deo-kryštálom veľmi priaznivo. Pri trení deo-mydlo svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel odstraňuje a zároveň svojimi soľnými vlastnosťami zostávajúcu kožu veľmi pozitívne regeneruje.

Ako sa soľné Deo mydlo používa?

Navlhčite si ruky a trite v nich deo-mydlo tak, ako pri klasickom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú soľ rukou po tele. Nenanášať na otvorené rany! Deo mydlo uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

 

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

250 g

Zloženie:

100% himalájska soľ

Rozmery:

5×8 cm

Krajina pôvodu:

Pakistan

Shop roku Mobake