Preskočiť na obsah

Tierra Verde Žlčové mydlo na pranie 140 g

Žlčové mydlo na pranie - bez obalu Žlčové mydlo na pranie si zamiluješ, je absolútny majster v likvidácii škvŕn od mastnoty, potu,… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
Bez obalu

2,38 

Skladom

Odošleme do pondelka 20.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 20.5.

DPD Pickup/Pickup Station St. 22.5.

Kuriér GLS St. 22.5.

Packeta Št. 23.5.

Packeta na adresu Št. 23.5.

Popis

Žlčové mydlo na pranie – bez obalu

Žlčové mydlo na pranie si zamiluješ, je absolútny majster v likvidácii škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. Odstráni ich z oblečenia aj ďalšieho textilu.

Ak bojuješ so škvrnami bielkovinového typu, ako je napríklad krv alebo mliečne produkty, použite pri aplikácii žlčového mydla studenú vodu. Bielkoviny sa tak nezrazia a je oveľa jednoduchšie ich vyprať.

Pri ošetrení farebného textilu je dobré pred použitím vyskúšať jeho stálofarebnosť aplikáciou na mieste, ktoré nie je vidieť.

Zloženie:

> 30 % mydlo (sodné soli mastných kyselín – bez palmového oleja), < 5 % glycerín, žlčové enzýmy.

Ako žlčové mydlo funguje?

Navlhči textil v mieste škvrny, nanes mydlo a šúchaním vtieraj do bielizne. Aplikáciu mydla je potrebné vykonávať s ohľadom na daný materiál, tzn. hodvábna blúzka neznesie také drhnutie ako znesú rifle.

Nechaj cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchni alebo vyper celý odev. Ak škvrna nezmizne celá, proces opakuj.

Ako funguje žlčové mydlo?

Pracie mydlo s prídavkom hovädzej žlče, ktorá obsahuje rôzne druhy enzýmov rozkladajúcich tukybielkoviny.

  • Veľmi účinné v odstraňovaní škvŕnnečistôt (mastnota, krv, atrament, mazivo, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťavy, hlina, pot na golieroch a manžetách košieľ a pod.).
  • Skvelé na odstránenie škvŕn z prateľných látkových plienoklátkových menštruačných vložiek.
  • Mydlo je vhodné na použitie na bielestálofarebné textílieprírodných vlákienzmesových tkanín

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny pre drogériu Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Varovanie!

Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípadný biely práškový povlak na povrchu mydla nie je závadou, ide o vyzrážaný chlorid sodný (soľ).

Prací gél ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Objem:

1l

Krajina pôvodu:

Česká Republika

Shop roku Mobake