Preskočiť na obsah

Tierra Verde Umývanie v kocke 165 g

Umývanie v kocke s vôňou silice vavrín kubébový Umývanie v kocke je inovatívny produkt na použitie v celej domácnosti. Účinne čistí bežne zašpinený… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan

8,85 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 28.2.

Kuriér GLS St. 28.2.

Packeta Št. 29.2.

Packeta na adresu Št. 29.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Umývanie v kocke s vôňou silice vavrín kubébový

Umývanie v kocke je inovatívny produkt na použitie v celej domácnosti. Účinne čistí bežne zašpinený riad, šetrne umýva povrchy (nerez, keramika, lamino, drevo a sklo) a perie jemnú bielizeň. Pri práci s ním vás bude sprevádzať svieža citrusová vôňa bio esenciálneho olejavavrínu kubébového.

Pri výrobe mydlovej kocky nie sú použité žiadne konzervanty. Prirodzenou vlastnosťou mydla je, že vďaka svojmu pevnému zloženiu nevytvára živnú pôdu pre baktérie ako podobné umývacie prostriedky na báze vody.

Ako sa umývanie v kocke používa?

Umývanie riadu

  • Lufu alebo kuchynskú hubku namočte do vody, zľahka vyžmýkajteprechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny. Ak používate kefu na riad, namočte ju, ľahko otrepte. Na kocku príliš netlačte. Nie je potrebné čakať na bohaté bubliny ako u konvenčných umývacích prípravkov, vzniknutá pena je jemná.
  • Penu použite na umývanie riadu rovnako ako gél na riad a dôkladne opláchnite.
  • Zo silne zamasteného riadu najprv odstráňte vrstvu tuku. Povrch utrite papierovým obrúskomvyhoďte do bioodpadu alebo do kompostu.

Na upratovanie

  • Handričku na upratovanie namočte do vody, zľahka vyžmýkajteprechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny.
  • Umývanie v kocke môžete tiež nastrúhať do vedierka s vodou, nechať rozpustiť a roztok použiť na umývanie povrchov. Hoblinky je možné nasypať aj priamo na vlhkú handričkupovrchy s ňou umyť.

Pranie v ruke

  • Po namočení bielizne prechádzajte kockou po škvrne. Vzniknutú penu jemne votrite do ošetrovanej tkaninyopláchnite teplou vodou. Odolnejšie škvrny odstraňujte navlhčenou kockou priamo. Na veľmi odolnézaschnuté škvrny odporúčame použiť Žlčové mydlo na pranie.

Zloženie:

> 30% mydlo, citrónan sodný, glycerol, kaolín, prírodná vavrínová silica v biokvalite (Litsea Cubeba), citral, d-limonén.
Obsahuje Citral*, d-limonen. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny pre drogériu Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Umývanie v kocke ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Krajina pôvodu:

Česká republika

Hmotnosť:

165 g

Vôňa:

vavrínu kubébového

Shop roku Mobake