Preskočiť na obsah

Mydelnička zo Skameneného Dreva 0,5kg

Mydelnička zo Skameneného Dreva Mydelnička zo Skameneného Dreva je vhodná pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú výnimočné veci s dušou a… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

20,30 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Mydelnička zo Skameneného Dreva

Mydelnička zo Skameneného Dreva je vhodná pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú výnimočné veci s dušou a srdcom

Ručne vyrobená v Indonézii s tou najväčšou starostlivosťou, jedinečná, jediná svojho druhu.

Čo je skamenené drevo?

Skamenené drevo, (fosílne drevo) je názov pre špeciálny typ skamenelín suchozemských rastlín. Ide o výsledok permineralizácie stromov, všetky organické materiály v strome boli premenené na minerály, (predovšetkým kremičitany, ako napr. kremeň) ale bola mu ponechaná pôvodná drevená štruktúra.

Na rozdiel od ostatných fosílií, ktoré sú často iba odtlačkami, ide o trojdimenzionálnu reprezentáciu pôvodného organického materiálu.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Mydelničku ti zabalíme bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

13x10x1.5 cm

Váha:

0,5 kg

Pôvod:

Indonézia

Shop roku Mobake