Musk Mydelnička z olivového dreva

Drevená mydelnička z olivového dreva Mydelnička vyrobená z olivového dreva impregnovaná ľanovým olejom, ktorý zabezpečí odpudzovanie vody. Neodporúčame mydelničku skladovať… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné

14,82 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 23.3.

Kuriér GLS Pi. 24.3.

Packeta na adresu Pi. 24.3.

Packeta Po. 27.3.

Slovenská pošta Po. 27.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Drevená mydelnička z olivového dreva

Mydelnička vyrobená z olivového dreva impregnovaná ľanovým olejom, ktorý zabezpečí odpudzovanie vody. Neodporúčame mydelničku skladovať priamo pod zdrojom vody, nakoľko drevo má tendenciu pracovať.

Mydelnička je vyrobená z olivového dreva, následne ošetrená ľanovým olejom. Olivové drevo je extrémne tvrdé a veľmi odolné voči vode. Jedá sa o prírodný produkt.

Časom je vhodné mydelničku opätovne natrieť olejom (kľudne olivový, slnečnicový), prípadne je možné ju prebrúsiť a naolejovať, čo predlžuje jej životnosť. Mydelnička z olivového dreva je vhodná na 1ks ktoréhokoľvek mydla MusK

Rozmer: 12 x 8cm

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

12 x 8cm

Materál:

olivové drevo