Musk Cestovná dóza na mydlo

Musk Cestovná dóza na mydlo Musk Cestovná dóza na mydlo je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu ARBOFORM zvaného tak… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez náterov a lepidiel

5,96 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 5.6.

Po. 5.6.

Packeta na adresu Po. 5.6.

Kuriér GLS Po. 5.6.

Osobný odber Po. 5.6.

Packeta Ut. 6.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Musk Cestovná dóza na mydlo

Musk Cestovná dóza na mydlo je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu ARBOFORM zvaného tak isto “tekuté drevo”, materiál je zmesou lignínu, celulózy a prírodných prímesí. Materiál je odolný, pevný a stabilný podobne ako plast, je však 100% recyklovateľný. Je možné ho kompostovať, prípadne sa môže spaľovať, pričom neuvoľnuje CO2.  Výborne slúži na prenos nášho mydla pri cestovaní.

Dóza neobsahuje produkt, fotografia je ilustračná.

Veľkosť: DxŠxV: 88 x 60 x 25mm vhodná pre všetky naše mydlá, prípadne polovicu mydla a malý šampón 🙂

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

88 x 60 x 25mm