Mydelnička z dreva zapota Mriežková

Drevená mydelnička - mriežková Mydlo či tuhý šampón na nej vo vašej kúpelni skvelo vynikne. Krásny a moderný dizajn nie… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu Novinka

5,60 

Posledných 5ks na sklade

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 1.11.

Zásielkovňa Po. 1.11.

Kuriér GLS Po. 1.11.

Osobný odber Po. 1.11.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Drevená mydelnička – mriežková

Mydlo či tuhý šampón na nej vo vašej kúpelni skvelo vynikne. Krásny a moderný dizajn nie je jediná výhoda tejto mydelničky, jej drenážne otvory sú prispôsobené tak aby mydlo ostalo suché vďaka čomu vydrží dlhšie. Mydelnička sa vyrába ručne z dreva Zapoty obecnej v Indonézii.

Zapota obecná je vždyzelený strom ktorý dorastá do výsky asi 23m. Vlastnosti jeho dreva sú pevnosť a odolnosť, čo je ideálne pre mydelničku.

Rozmer: 13x6x2 cm

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

13x6x2 cm

Váha:

75 g

Pôvod:

Indonézia