Binchio Peelingové ekomydlo s aktívnym uhlím a kávou 100 g

Peelingové ekomydlo s kávou Unikátne prírodné peelingové ekomýdlo s aktívnym uhlím najvyššej kvality - binchotanom a kávou. Má silné omladzujúce… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

6,20 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

Kuriér GLS Št. 9.2.

Packeta na adresu Št. 9.2.

Packeta Pi. 10.2.

Slovenská pošta Pi. 10.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Peelingové ekomydlo s kávou

Unikátne prírodné peelingové ekomýdlo s aktívnym uhlím najvyššej kvality – binchotanom a kávou. Má silné omladzujúce a detoxikačné účinky.

Malinké peelingové čiastočky z kávy a aktívneho uhlia hĺbkovo prečistia pleť. Pravidelné používanie tohto mydla má protistarnúce účinky. Mydlo samozrejme môžete aplikovať nielen na tvár, ale aj na telo.

Ako Peelingové ekomydlo funguje?

Počas umývania aktívne uhlie účinne vytiahne na povrch kože nečistoty, prech, toxiny a bakterie, čo umožní ich rýchlé odstránenie pri následnom opláchnutí čistou vodou.

Binchio mydlo obsahuje zložku najkvalitnejšieho aktívneho uhlia binchotanu. Mýdlo taktiež obsahuje vysoko kvalitný organický kokosový a olivový olej, ktoré účinne regenerujú kožu a zabezpečujú, že mydlo nemá vysušujúce účinky na pleť. Exotická vôňa lotosu a jasmínu vám navodí pocit celkovej pohody a vitality.

Ako Peelingové ekomydlo funguje?

  • Kávový extrakt omladzuje pokožku a robí ju hladkú a jemnú. Pôsobí aj ako prírodná ochrana pred škodlivými slnečnými lúčmi.
  • Aktívne uhlie zase účinne vytiahne na povrch kože nečistoty, prach, chemikálie, toxíny a baktérie, čo umožní ich rýchle odstránenie.
  • Mydlo taktiež obsahuje výživný kokosový olej a olivový olej, ktoré účinne regenerujú kožu.

Aké benefity má Peelingové ekomydlo?

  • najvhodnejšie ako peelingové mydlo na hĺbkové čistenie pleťových pórov a odstránenie odumretých buniek (exfoliácia)
  • obsahuje kávový extrakt, ktorý má silné protistarnúce a revitalizačné benefity na koži
  • obsahuje to najkvalitnejšie aktívne uhlie – binchotan, ktoré účinne zbavuje kožu všetkých nečistôt a toxínov (detoxikácia)
  • vzniklo podľa ekologického konceptu zero waste
  • vďaka netradičnej farbe a tvaru je navyše pekným doplnkom do vašej kúpeľne.

Ako sa Peelingové ekomydlo používa?

Mydlo napeňte v rukách a potom ľahko premasírujte pokožku. Nechajte chvíľku pôsobiť, potom dobre opláchnite čistou vodou.

Zloženie: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Glycerín, Sucrose, Decyl Glucoside, Coffea Arabica Fruit Powder, Coffea Arabica Fruit Extract, Activated Charcoal, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydro

Pri tvorbe Binchio mydla sme mali za cieľ vytvoriť taký produkt, ktorý vám umožní cítiť, že robíte niečo pre svoje zdravie a zároveň aj pre zdravie našej prírody. Preto Binchio mydlo vzniklo podľa konceptu zero waste – filozofie nulového odpadu. Zložku aktívneho uhlia totiž získavame z drobných kúskov binchotanu, ktoré vznikajú počas výroby našich prírodných filtračných tyčiniek Binchio.

Kúsky, ktoré už nedosahujú takú dĺžku, aby sme ich mohli podávať ako filtre vody Binchio Start či Binchio Premium, nevyhadzujeme. To by bol pre nás malý hriech. Upravíme ich na binchotanový prášok, ktorý skvele poslúži ako ingrediencie pre Binchio aktívne mydlo.

Kávový extrakt zase získavame recykláciou kávy – sušením kávovej usadeniny. Kávová usadenina je doslova malým zázrakom so širokým spektrom ďalšieho využitia, vrátane oblasti kozmetiky. Kúpou tohto mydla teda prospievate svojmu zdraviu a zároveň podporujete zdravie planéty.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

100 g