Moringly MORINGA DAY | Denný pleťový Anti-aging krém 30 ml

Pleťový anti-aging krém: Nie perfektný make-up, ale zdravá a žiarivá pleť je pýchou ženy v každom veku. Starajte sa o seba a doprajte si… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan friendly

19,90 

Skladom

Odošleme do nedele 3.7..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Po. 4.7.

Kuriér GLS Ut. 5.7.

Packeta St. 6.7.

Slovenská pošta St. 6.7.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Pleťový anti-aging krém: Nie perfektný make-up, ale zdravá a žiarivá pleť je pýchou ženy v každom veku. Starajte sa o seba a doprajte si čisto prírodnú starostlivosťs extratkom z listov moringy a olejom zo semien moringy. Jedinečné ingrediencie pokožku dokonale hydratujú, zjemniazabránia tvorbe a prehlbovaniu  vrások.

Pleťový Anti-aging krém

Pleťový krém MORINGA DAY šetrne a jemne vyživuje a hydratuje pokožku tváre a krku. Najmä hydratácia je jednou z podmienok zachovania pružnej, sviežej a mladistvej pleti. Voda sa v pokožke vekom prirodzene stráca, čo vedie k jej vysušeniu a tvorbe vrások. Pomocnú ruku nám v tomto prípade podá kyselina hyalurónová, ktorá zabezpečí správne vyživenie a hydratáciu pleti, obnovuje jej elasticitu, zjemňuje a rozžiaruje pleť.  Opakujeme a podčiarkujeme,  samotná „externá“ hydratácia je pre pokožku najmä vo vyššom veku doslova elixírom mladosti a povinným každodenným rituálom.

Pleťový krém je obohatený o ďalšie exkluzívne zložky, ako je jedinečný extrakt moringy s preukázaným anti-aging efektom a olejový extrakt zo semien moringy. Vitamín E pôsobí antioxidačne.

Pre ešte lepší účinok krému sme jeho receptúru obohatili o prímes kofeínu so stimulačnými účinkami na kožné bunky. Kofeín napomáha aj pri odstraňovaní odumretých buniek, čo prinavráti vašej pokožke vitalitu a sviežosť.

Denný anti-aging krém s moringou odporúčame kombinovať s Nočným anti –aging krémom MORINGA NIGHT po dokonalom vyčistení pleti s Čistiacim pleťový olejom s moringou MORINGA DEEP

SKLADOVANIE

Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Pleťový krém – POUŽITIE:

Aplikujte večer na pokožku tváre a krku a vmasírujte zľahka krúživými pohybmi.

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Objem

30 ml