Tierra Verde Kozmetický zamatový Tampón 7cm 2 ks

Kozmetický zamatový Tampón - 2ks v balení Nahradí stovky jednorazových odličovacích tampónov. Zamatové odličovacie tampóny sú hebučké a jemné na dotyk, vhodné… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly

1,98 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 23.3.

Kuriér GLS Pi. 24.3.

Packeta na adresu Pi. 24.3.

Packeta Po. 27.3.

Slovenská pošta Po. 27.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Kozmetický zamatový Tampón – 2ks v balení

Nahradí stovky jednorazových odličovacích tampónov.

Zamatové odličovacie tampóny sú hebučkéjemné na dotyk, vhodné pre každodenné dokonalé odlíčenie. Vďaka hustote zamatu vyčistí starostlivo pleť a dovolí jej znova dýchať. Naviac sú skvelou alternatívou k jednorazovým vatovým tampónom a pomáhajú znižovať množstvo odpadu.

Biobavlnené tampóny nie sú chemicky bielené, ani farbené a sú šetrné nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode. Na rozdiel od konvenčne pestovanej bavlny, ktorá môže spôsobiť alergické reakcie.

Škvrny od líčidiel doporučujeme ošetriť žlčovým mydlom prať s bežnou svetlou bielizňou na 40-60 ° C.

Kozmetický zamatový Tampón je vyrobený z biobavlny:

  • Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravínbavlny podľa jasne stanovených pravidiel.
  • Na týchto ekofarmách je zakázané používanie toxických chemických pesticídov, insekticídovhnojívgeneticky modifikovaných organizmov.
  • Farmy usilujú o vybudovanie biologicky rozmanitého poľnohospodárskeho systému a udržanie úrodnosti pôdy prirodzenou cestou.
  • Odpadá nutnosť aplikácie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy u poľnohospodárskych pracovníkov a poškodzovanie životného prostredia.
  • Oblečenie z biobavlny nespôsobuje alergie pri nosení.
  • Bežné metódy pestovania bavlny sa stávajú vďaka rastúcim cenám chemických látok nákladné.

Zloženie:

100 % biobavlna s certifikáciou GOTS

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny pre drogériu Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Kozmetický zamatový Tampón ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Vyrobené:

v Indii

Hmotnosť:

30 g

Rozmer:

7 cm, rozmery sa môžu líšiť o 5 %