Preskočiť na obsah

Tierra Verde Kozmetický zamatový Tampón 7cm 2 ks

Kozmetický zamatový Tampón - 2ks v balení Nahradí stovky jednorazových odličovacích tampónov. Zamatové odličovacie tampóny sú hebučké a jemné na dotyk, vhodné… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan

1,98 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Kozmetický zamatový Tampón – 2ks v balení

Nahradí stovky jednorazových odličovacích tampónov.

Zamatové odličovacie tampóny sú hebučkéjemné na dotyk, vhodné pre každodenné dokonalé odlíčenie. Vďaka hustote zamatu vyčistí starostlivo pleť a dovolí jej znova dýchať. Naviac sú skvelou alternatívou k jednorazovým vatovým tampónom a pomáhajú znižovať množstvo odpadu.

Biobavlnené tampóny nie sú chemicky bielené, ani farbené a sú šetrné nielen k vašej pokožke, ale aj k prírode. Na rozdiel od konvenčne pestovanej bavlny, ktorá môže spôsobiť alergické reakcie.

Škvrny od líčidiel doporučujeme ošetriť žlčovým mydlom prať s bežnou svetlou bielizňou na 40-60 ° C.

Kozmetický zamatový Tampón je vyrobený z biobavlny:

  • Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravínbavlny podľa jasne stanovených pravidiel.
  • Na týchto ekofarmách je zakázané používanie toxických chemických pesticídov, insekticídovhnojívgeneticky modifikovaných organizmov.
  • Farmy usilujú o vybudovanie biologicky rozmanitého poľnohospodárskeho systému a udržanie úrodnosti pôdy prirodzenou cestou.
  • Odpadá nutnosť aplikácie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy u poľnohospodárskych pracovníkov a poškodzovanie životného prostredia.
  • Oblečenie z biobavlny nespôsobuje alergie pri nosení.
  • Bežné metódy pestovania bavlny sa stávajú vďaka rastúcim cenám chemických látok nákladné.

Zloženie:

100 % biobavlna s certifikáciou GOTS

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny pre drogériu Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Kozmetický zamatový Tampón ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Vyrobené:

v Indii

Hmotnosť:

30 g

Rozmer:

7 cm, rozmery sa môžu líšiť o 5 %

Shop roku Mobake