Preskočiť na obsah

Prírodná Vulkanická Pemza – Mušľa 8x7x2 cm

Prírodná Vulkanická Pemza Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
Bez obalu

3,00 

Skladom

Odošleme do pondelka 24.6..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 24.6.

DPD Pickup/Pickup Station St. 26.6.

Kuriér GLS St. 26.6.

Packeta Št. 27.6.

Packeta na adresu Št. 27.6.

Popis

Prírodná Vulkanická Pemza

Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu a jemnejšiu, a je vhodná na použitie vo vani či sprche.
Vulkanická Pemza sa dá taktiež použiť na odstránenie žmolkov z oblečenia, chlpov z poťahov alebo ako difuzér na aromatické oleje.

Ako Vulkanická Pemza vzniká?

Pemza je sklovitá, vyvretá hornina ktorá vzniká zo sopečnej lávy, je veľmi ľahká a je pokrytá malými otvormi. Taktiež nestráca účinnosť a udržiava si tvar.

Rozmer: 10x6x2 cm

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

10x6x2 cm

Shop roku Mobake