Prírodná Vulkanická Pemza – Obdĺžnik 10×6 cm

Prírodná Vulkanická Pemza Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly
Bez obalu

3,10 

9+ kusov na sklade

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Ut. 30.11.

Kuriér GLS St. 1.12.

Slovenská pošta Št. 2.12.

Zásielkovňa Št. 2.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Prírodná Vulkanická Pemza

Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu a jemnejšiu, a je vhodná na použitie vo vani či sprche.
Vulkanická Pemza sa dá taktiež použiť na odstránenie žmolkov z oblečenia, chlpov z poťahov alebo ako difuzér na aromatické oleje.

Ako Vulkanická Pemza vzniká?

Pemza je sklovitá, vyvretá hornina ktorá vzniká zo sopečnej lávy, je veľmi ľahká a je pokrytá malými otvormi. Taktiež nestráca účinnosť a udržiava si tvar.

Rozmer: 10x6x2 cm

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rozmer:

10x6x2 cm