Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Prírodná Vulkanická Pemza – Mušľa 8x7x2 cm

Prírodná Vulkanická Pemza Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly
Bez obalu

3,10 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Št. 28.9.

Pi. 29.9.

Kuriér GLS Pi. 29.9.

Packeta Po. 2.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Prírodná Vulkanická Pemza

Slúži na exfoliáciu tvrdej pokožky z celého tela, no hlavne nôh. Vulkanická Pemza zanechá vašu pokožku hladšiu a jemnejšiu, a je vhodná na použitie vo vani či sprche.
Vulkanická Pemza sa dá taktiež použiť na odstránenie žmolkov z oblečenia, chlpov z poťahov alebo ako difuzér na aromatické oleje.

Ako Vulkanická Pemza vzniká?

Pemza je sklovitá, vyvretá hornina ktorá vzniká zo sopečnej lávy, je veľmi ľahká a je pokrytá malými otvormi. Taktiež nestráca účinnosť a udržiava si tvar.

Rozmer: 10x6x2 cm

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Rozmer:

10x6x2 cm

Shop roku Mobake