Preskočiť na obsah

Morská tráva stredná hubka 11cm

Morská hubka stredná - Vysoko kvalitná stredomorská hubka vhodná na čistenie tváre a krku. Hodvábna morská hubka je ideálna na… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

6,58 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do stredy 22.5.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber St. 22.5.

DPD Pickup/Pickup Station Pi. 24.5.

Kuriér GLS Pi. 24.5.

Packeta Po. 27.5.

Packeta na adresu Po. 27.5.

Popis

Morská hubka stredná – Vysoko kvalitná stredomorská hubka vhodná na čistenie tváre a krku. Hodvábna morská hubka je ideálna na očistu pokožky celého tela.

Ponúka jemnú, ale hlbokú masáž, odlupuje pokožku, napomáha krvnému obehu a zanecháva vašu tvár a / alebo telo s jedinečným pocitom revitalizácie. Vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam je hodvábna morská huba vhodná aj pre najjemnejšiu pokožku tváre. Žiadna iná minerálna huba ani umelá hubka nemá takúto jemnosť.

Morská hubka a jej vlastnosti

Je pôsobivo savá a odolná voči plesniam a baktériám. Hovorí sa o nej, ako o najlepšej voľbe pre čistenie a omladenie pkokožky. Tento každodenný luxus, si užijete roky.
Prírodná morská hodvábna huba rastie v Egejskom mori. Je zbieraná ručne z hĺbky 15 až 40 metrov.

Po navlhčení je taká jemná, že sa používa na odličovanie citlivej pokožky očí i v starostlivosti o novorodencov.
Vďaka obsiahnutým minerálom podporuje regeneráciu pokožky a hojenie drobných raniek.

Pri dennodennom používaní je jej životnosť jeden rok. Nezabúdajte uskladňovať morskú hubku na vzdušnom a suchom mieste.

Obrázok je ilustračný. Morské hubky sú prírodný produkt, preto nikdy nebude jedna ako druhá. Hubka môže mať trošku iný tvar, farbu alebo veľkosť ako tá, ktorá je na obrázku.

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál:

prírodná morská hubka – typ Grass, bielená

Priemer:

cca 11 cm

Krajina pôvodu:

Grécko

Shop roku Mobake