Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Lufa prírodná špongia 6x10cm

Lufa (loofa, loffa) - prírodná špongia 1ks zo špeciálneho druhu tekvice Luffa aegyptiaca. ✅ 100% prírodná ✅ Umývanie ovocia, zeleniny, riadu a… Ukáž celý popis ↓

  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly
Bez obalu

1,95 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 29.9.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Pi. 29.9.

Packeta na adresu Pi. 29.9.

Packeta Po. 2.10.

Po. 2.10.

Kuriér GLS Po. 2.10.

Osobný odber Po. 2.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Lufa (loofa, loffa) – prírodná špongia 1ks zo špeciálneho druhu tekvice Luffa aegyptiaca.

✅ 100% prírodná
✅ Umývanie ovocia, zeleniny, riadu a tela
✅ Rýchlo
schne
Nemnožia sa baktérie
100% rozložiteľná
100% vegánska4

Použitie: Lufa ti príde zlysovaná – po prvom použití rýchlo nabere na objeme.  Lufa je vhodná na umývanie zeleniny a ovocia, riadu alebo tela. Spôsoby použitia nekombinovať. Po použití zavesiť a nechať odkvapkať. Pri umývaní tela namočiť na 20 min do horúcej vody aby zmäkla. Po doslúžení vyhodiť do bio odpadu/ kompostu. Jedna lúfa vydrží pri každodennom používaní zhruba 1-1,5 mesiaca. 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Rozmery:

cca 6 x 10 cm

Krajina pôvodu:

Egypt

Shop roku Mobake