Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Konjac špongia natural jemná exfoliačná hubka

Konjac jemná exfoliačná hubka Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné

5,20 

Skladom

Odošleme do piatku 8.12..

Kedy vám príde zásielka?

Pi. 8.12.

Packeta na adresu Pi. 8.12.

Packeta Po. 11.12.

Kuriér GLS Po. 11.12.

Osobný odber Po. 11.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Konjac jemná exfoliačná hubka

Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje prirodzenú žiaru vašej pokožky. Hubka Konjac je 100% prírodná a biologicky rozložitelná. Odporúča sa ľuďom z hypersenzitívnou alebo problémovou pokožkou. Zanecháva pokožku hebkú, dôkladne ju čistí a odstraňuje mŕtve kožné bunky. Udržuje stabilné PH pokožky.

100% prírodné, ekologické, biologicky rozložiteľná.

Priemer hubky v suchom stave je ± 6,5 cm.

Ako sa Hubka Konjac používa?

Nikdy nepoužívajte na tvár suchú hubku, namočte ju do vody na 3 minúty, priložte na tvár a masírujte pokožku jemnými, krúživými pohybmi. Nieje potrebné žiadne mydlo. Po použití z nej jemne vyžmýkajte nadbytočnú vodu, zaveste ju a nechajte ju vyschnúť. Hubku treba vymienať približne každé 2-3 mesiace.

Zloženie hubky Konjac:

100% čistý prírodný prášok z konjacu, bez parabénov a sulfátov. 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Farba:

biela

Priemer:

± 6,5 cm

Výška:

± 3,5 cm

Shop roku Mobake