Preskočiť na obsah

Konjac špongia natural jemná exfoliačná hubka

Konjac jemná exfoliačná hubka Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

5,20 

Skladom

Odošleme do štvrtka 23.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Št. 23.5.

DPD Pickup/Pickup Station Po. 27.5.

Kuriér GLS Po. 27.5.

Packeta Ut. 28.5.

Packeta na adresu Ut. 28.5.

Popis

Konjac jemná exfoliačná hubka

Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje prirodzenú žiaru vašej pokožky. Hubka Konjac je 100% prírodná a biologicky rozložitelná. Odporúča sa ľuďom z hypersenzitívnou alebo problémovou pokožkou. Zanecháva pokožku hebkú, dôkladne ju čistí a odstraňuje mŕtve kožné bunky. Udržuje stabilné PH pokožky.

100% prírodné, ekologické, biologicky rozložiteľná.

Priemer hubky v suchom stave je ± 6,5 cm.

Ako sa Hubka Konjac používa?

Nikdy nepoužívajte na tvár suchú hubku, namočte ju do vody na 3 minúty, priložte na tvár a masírujte pokožku jemnými, krúživými pohybmi. Nieje potrebné žiadne mydlo. Po použití z nej jemne vyžmýkajte nadbytočnú vodu, zaveste ju a nechajte ju vyschnúť. Hubku treba vymienať približne každé 2-3 mesiace.

Zloženie hubky Konjac:

100% čistý prírodný prášok z konjacu, bez parabénov a sulfátov. 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Farba:

biela

Priemer:

± 6,5 cm

Výška:

± 3,5 cm

Shop roku Mobake