Preskočiť na obsah

Konjac špongia s aktívnym uhlím jemná exfoliačná hubka

Jemná Exfoliačná hubka s aktívnym uhlím Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

5,20 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Jemná Exfoliačná hubka s aktívnym uhlím

Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje prirodzenú žiaru vašej pokožky. Hubka Konjac je 100% prírodná a biologicky rozložitelná, a obsahuje bambusové uhlie, vďaka ktorému má zmatňujúce účinky. Odporúča sa ľuďom z hypersenzitívnou alebo problémovou pokožkou. Zanecháva pokožku hebkú, dôkladne ju čistí a odstraňuje mŕtve kožné bunky.

100% prírodné, ekologické, biologicky rozložiteľná.

Priemer hubky v suchom stave je ± 6,5 cm.

Ako sa Hubka Konjac používa?

Nikdy nepoužívajte na tvár suchú hubku, namočte ju do vody na 3 minúty, priložte na tvár a masírujte pokožku jemnými, krúživými pohybmi. Nieje potrebné žiadne mydlo. Po použití z nej jemne vyžmýkajte nadbytočnú vodu, zaveste ju a nechajte ju vyschnúť. Hubku treba vymienať približne každé 2-3 mesiace.

Zloženie hubky Konjac sponge:

aktívne drevené uhlie, antioxidanty a prírodné minerály. Bez parabénov a sulfátov. 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Farba:

čierna

Priemer:

± 6,5 cm

Výška:

± 3,5 cm

Shop roku Mobake