Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Konjac špongia s aktívnym uhlím jemná exfoliačná hubka

Jemná Exfoliačná hubka s aktívnym uhlím Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné

5,20 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

ešte dnes

Packeta na adresu ešte dnes

Packeta Po. 11.12.

Kuriér GLS Po. 11.12.

Osobný odber Po. 11.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Jemná Exfoliačná hubka s aktívnym uhlím

Táto ručne výrabána hubka na telo a tvár je pradávným tajomstvom japonskej krásy. Jemným exfoliovaním zvýrazňuje prirodzenú žiaru vašej pokožky. Hubka Konjac je 100% prírodná a biologicky rozložitelná, a obsahuje bambusové uhlie, vďaka ktorému má zmatňujúce účinky. Odporúča sa ľuďom z hypersenzitívnou alebo problémovou pokožkou. Zanecháva pokožku hebkú, dôkladne ju čistí a odstraňuje mŕtve kožné bunky.

100% prírodné, ekologické, biologicky rozložiteľná.

Priemer hubky v suchom stave je ± 6,5 cm.

Ako sa Hubka Konjac používa?

Nikdy nepoužívajte na tvár suchú hubku, namočte ju do vody na 3 minúty, priložte na tvár a masírujte pokožku jemnými, krúživými pohybmi. Nieje potrebné žiadne mydlo. Po použití z nej jemne vyžmýkajte nadbytočnú vodu, zaveste ju a nechajte ju vyschnúť. Hubku treba vymienať približne každé 2-3 mesiace.

Zloženie hubky Konjac sponge:

aktívne drevené uhlie, antioxidanty a prírodné minerály. Bez parabénov a sulfátov. 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, a preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Farba:

čierna

Priemer:

± 6,5 cm

Výška:

± 3,5 cm

Shop roku Mobake