Preskočiť na obsah

Bambusové vatové tyčinky do uší 200ks

Bambusové tyčinky do uší Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie! Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan
Dobrá cena

1,78 

Vypredané

Naskladníme do utorka 16.7.

Popis

Bambusové tyčinky do uší

Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie!

Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papierakompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Neobsahujú BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného bambusu.

Prečo bambusové tyčinky?

  • vyrobené z organickej bavlny
  •  biologicky odbúrateľné
  • hypoalergénne, nižšie riziko vzniku podráždenia
  • vhodné pre každodenné použitie
  • neobsahujú parfémy ani farbivá

Bambus je najrýchlejším prirodzene sa obnovujúcim zdrojom na svete, ktorý je prirodzene tiež antimikrobiální, antimykotický a antibakteriálny. Doba rozkladu je pomerne nízka na rozdiel od plastových vatových tyčiniek, ktoré majú čas rozkladu aj niekoľko stoviek rokov

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Bambusové tyčinky ti zabalíme  bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsahuje:

200 ks

Hmotnosť:

120 g

Materiál:

Bambus, Bavlna

Shop roku Mobake