Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Bambusové vatové tyčinky 200ks

Bambusové tyčinky Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie! Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Vegan friendly

1,80 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta už zajtra

Packeta na adresu už zajtra

Osobný odber Ut. 26.9.

St. 27.9.

Kuriér GLS St. 27.9.

Packeta Št. 28.9.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Bambusové tyčinky

Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie!

Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papierakompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Neobsahujú BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného bambusu.

Prečo bambusové tyčinky?

  • vyrobené z organickej bavlny
  •  biologicky odbúrateľné
  • hypoalergénne, nižšie riziko vzniku podráždenia
  • vhodné pre každodenné použitie
  • neobsahujú parfémy ani farbivá

Bambus je najrýchlejším prirodzene sa obnovujúcim zdrojom na svete, ktorý je prirodzene tiež antimikrobiální, antimykotický a antibakteriálny. Doba rozkladu je pomerne nízka na rozdiel od plastových vatových tyčiniek, ktoré majú čas rozkladu aj niekoľko stoviek rokov

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Bambusové tyčinky ti zabalíme  bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsahuje:

200 ks

Hmotnosť:

120 g

Materiál:

Bambus, Bavlna

Shop roku Mobake