Bambusové vatové tyčinky 200ks

Bambusové tyčinky Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie! Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Vegan friendly

1,89 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

Kuriér GLS Pi. 24.3.

Packeta na adresu Pi. 24.3.

Packeta Po. 27.3.

Slovenská pošta Po. 27.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Bambusové tyčinky

Bambusové tyčinky znižujú výrobu plastov a tým šetria životné prostredie!

Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papierakompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Neobsahujú BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného bambusu.

Prečo bambusové tyčinky?

  • vyrobené z organickej bavlny
  •  biologicky odbúrateľné
  • hypoalergénne, nižšie riziko vzniku podráždenia
  • vhodné pre každodenné použitie
  • neobsahujú parfémy ani farbivá

Bambus je najrýchlejším prirodzene sa obnovujúcim zdrojom na svete, ktorý je prirodzene tiež antimikrobiální, antimykotický a antibakteriálny. Doba rozkladu je pomerne nízka na rozdiel od plastových vatových tyčiniek, ktoré majú čas rozkladu aj niekoľko stoviek rokov

Bambusové tyčinky ti zabalíme  bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

 

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Obsahuje:

200 ks

Hmotnosť:

120 g

Materiál:

Bambus, Bavlna