Bambusové tyčinky 200ks – Poškodené krabičky

Bambusové tyčinky do uší 200ks od Mobake. Pozor! Tento produkt má poškodené balenie (pokrčenú krabičku a podobne), obsah balenia je… Ukáž celý popis ↓

  • Bez náterov a lepidiel
  • Vegan friendly
37% zľavaTop

2,99 1,89 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Št. 20.1.

Osobný odber Št. 20.1.

Packeta Pi. 21.1.

Slovenská pošta Pi. 21.1.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Bambusové tyčinky do uší 200ks od Mobake. Pozor! Tento produkt má poškodené balenie (pokrčenú krabičku a podobne), obsah balenia je však v 100% stave. Nehodí sa ako darček. Vhodný na domáce používanie.

✅ jedno balenie vydrží pre jednu osobu vyše polroka
✅ sú 100 % rozložiteľné
✅ BEZ živočíšnych zložiek
✅ 100% VEGAN
✅ BEZ chémie

Povedzme stop jednorazovým plastovým produktom, ktoré ostávajú v oceánoch a prírode ešte dlhé desaťročia.

Bambusové tyčinky 200ks

Predstavujú skvelú alternatívu ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papiera sú kompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Neobsahujú BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľného, udržateľne pestovaného bambusu.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

Značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál

bambus, bavlna

Dĺžka tyčinky

9 cm

Počet kusov

100 ks