Preskočiť na obsah

Musk Pohárik na zubnú kefku

Musk Pohárik na zubnú kefku Musk pohárik na zubnú kefku je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu ARBOFORM zvaného… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

3,36 

Skladom

Odošleme do piatku 26.4..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Pi. 26.4.

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 30.4.

Kuriér GLS Ut. 30.4.

Packeta Št. 2.5.

Packeta na adresu Št. 2.5.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Musk Pohárik na zubnú kefku

Musk pohárik na zubnú kefku je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu ARBOFORM zvaného tak isto “tekuté drevo”, materiál je zmesou lignínu, celulózy a prírodných prímesí. Materiál je odolný, pevný a stabilný podobne ako plast, je však 100% recyklovateľný. Je možné ho kompostovať, prípadne sa môže spaľovať, pričom neuvoľnuje CO2. Výborne slúži na ukladanie zubnej kefky pri cestovaní.

Veľkosť: priemer 5,5cm, výška 8,5 cm

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Priemer:

5,5 cm

Výška:

8,5 cm

Shop roku Mobake