Preskočiť na obsah

Musk Cestovná dóza na zubnú kefku

Musk Cestovná dóza na zubnú kefku Musk Cestovná dóza na zubnú kefku je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

5,00 

Skladom

Odošleme do stredy 24.7..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber St. 24.7.

DPD Pickup/Pickup Station Pi. 26.7.

Kuriér GLS Pi. 26.7.

Packeta Po. 29.7.

Packeta na adresu Po. 29.7.

Popis

Musk Cestovná dóza na zubnú kefku

Musk Cestovná dóza na zubnú kefku je vyrobená zo 100% prírodného a biodegradovateľného materiálu ARBOFORM zvaného tak isto “tekuté drevo”, materiál je zmesou lignínu, celulózy a prírodných prímesí. Materiál je odolný, pevný a stabilný podobne ako plast, je však 100% recyklovateľný. Je možné ho kompostovať, prípadne sa môže spaľovať, pričom neuvoľnuje CO2.  VVýborne slúži na prenos zubnej kefky pri cestovaní.

Veľkosť: DxŠxV: 19,3 x 2,1 x 1,3cm vhodná pre takmer všetky naše zubné kefky.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

19,3 x 2,1 x 1,3cm

Shop roku Mobake