Herbforce CBG olej 5% full spectrum a koenzým Q10 10ml

CBG olej 5% vo vysokej kvalite full spectrum MCT Olej obohatený o CBG (500mg), Koenzým Q10 a extrakt z pomarančovej kôry… Ukáž celý popis ↓

56,20 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 8.7.

Kedy vám príde zásielka?

Packeta Po. 11.7.

Slovenská pošta Po. 11.7.

Kuriér GLS Po. 11.7.

Osobný odber Po. 11.7.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

CBG olej 5% vo vysokej kvalite full spectrum

MCT Olej obohatený o CBG (500mg), Koenzým Q10 a extrakt z pomarančovej kôry

Herbforce InnerPeace je jedinečný olej pre pokojnú myseľ a úľavu tela.

  • Má veľmi priaznivé účinky na upokojenie mysle či už pri strese, depresii alebo pri problémoch so zaspávaním.
  • Taktiež je obľúbený medzi športovcami a atlétmi na uvoľnenie svalov, kostí a celkovú regeneráciu tela.

CBG je predchodcom všetkých syntetizovaných kanabinoidov a je známy taktiež ako „matka“ kanabinoidov. Má veľmi dobrý vplyv na celkové psychické ukľudnenie.

Benefity kanabigerol (CBG): neuroprotektant, bojuje proti rakovine (spomaľuje šírenie rakovinotvorných buniek), lieči MRSA, pomáha ľuďom s Huntingtonovou chorobou, lieči syndróm dráždivého hrubého čreva (IBS) a Crohnovou chorobou. Vďaka jeho schopnosti znížiť vnútroočný tlak pomáha pri liečbe glaukómu.

Niečo o MCT Oleji: Purifikovaný kokosový olej harmonizuje prirodzené procesy v tele a tým podporuje jeho obranyschopnosť. Je rýchlo vstrebateľný, má pozitívny vplyv na poruchy centrálneho nervového systému a to vrátane neurologických porúch. Znižuje riziko srdečných chorôb, napomáha kontrole hladiny cukru v krvi, má antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Zároveň podporuje chudnutie a zvyšuje energiu.

Pomarančová kôra je zdrojom riboflavínu, betakaroténu a vitamínu A. Napomáha lepšiemu tráveniu a spánku. Najväčší obsah tvorí vitamín C, okrem neho, ale obsahuje viac než 170 ďalších látok a 60 flavonoidov. Väčšina týchto látok účinne bojuje s baktériami, vírusmi, plesňami a zápalmi.

Koenzým Q10 je účinný antioxidant, ktorý sa nachádza v každej bunke ľudského tela. Pôsobí ako ochranná látka tela pred najrôznejšími škodlivými vplyvmi. Nájdeme ho obzvlášť v bunkách orgánov, ktoré pre svoju funkciu spotrebovávajú najväčšie množstvo energie. Jedná sa o srdce, pľúca a pečeň.

1 kvapka = 1,5mg CBG

Zloženie: MCT Olej,  kanabigerol (CBG) 500mg, ďalšie kanabinoidy v stopovom množstve, pomarančová kôra, Koenzým Q10. Neobsahuje umelé farbivá, aromatické ani konzervačné látky.

100% Organický produkt

Objem: 10ml = cca 270 kvapiek.

Certifikovaný výrobca!

Všetky naše produkty majú tú najvyššiu kvalitu,
sú GMP certifikované v Českej Republike a sú plne v súlade s platnou legislatívou.

Ďalšie informácie

Množstvo CBG:

500 mg

Objem:

10 ml