Herbforce CBG olej 5% full spectrum a koenzým Q10 10ml

CBG olej 5% vo vysokej kvalite full spectrum MCT Olej obohatený o CBG (500mg), Koenzým Q10 a extrakt z pomarančovej kôry… Ukáž celý popis ↓

Nové

56,20 

Na sklade

Odošleme do stredy 22.9..

Kedy ti príde zásielka?

Osobný odber Št. 23.9.

Kuriér GLS Pi. 24.9.

Slovenská pošta Po. 27.9.

Zásielkovňa Po. 27.9.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

CBG olej 5% vo vysokej kvalite full spectrum

MCT Olej obohatený o CBG (500mg), Koenzým Q10 a extrakt z pomarančovej kôry

Herbforce InnerPeace je jedinečný olej pre pokojnú myseľ a úľavu tela.

  • Má veľmi priaznivé účinky na upokojenie mysle či už pri strese, depresii alebo pri problémoch so zaspávaním.
  • Taktiež je obľúbený medzi športovcami a atlétmi na uvoľnenie svalov, kostí a celkovú regeneráciu tela.

CBG je predchodcom všetkých syntetizovaných kanabinoidov a je známy taktiež ako „matka“ kanabinoidov. Má veľmi dobrý vplyv na celkové psychické ukľudnenie.

Benefity kanabigerol (CBG): neuroprotektant, bojuje proti rakovine (spomaľuje šírenie rakovinotvorných buniek), lieči MRSA, pomáha ľuďom s Huntingtonovou chorobou, lieči syndróm dráždivého hrubého čreva (IBS) a Crohnovou chorobou. Vďaka jeho schopnosti znížiť vnútroočný tlak pomáha pri liečbe glaukómu.

Niečo o MCT Oleji: Purifikovaný kokosový olej harmonizuje prirodzené procesy v tele a tým podporuje jeho obranyschopnosť. Je rýchlo vstrebateľný, má pozitívny vplyv na poruchy centrálneho nervového systému a to vrátane neurologických porúch. Znižuje riziko srdečných chorôb, napomáha kontrole hladiny cukru v krvi, má antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Zároveň podporuje chudnutie a zvyšuje energiu.

Pomarančová kôra je zdrojom riboflavínu, betakaroténu a vitamínu A. Napomáha lepšiemu tráveniu a spánku. Najväčší obsah tvorí vitamín C, okrem neho, ale obsahuje viac než 170 ďalších látok a 60 flavonoidov. Väčšina týchto látok účinne bojuje s baktériami, vírusmi, plesňami a zápalmi.

Koenzým Q10 je účinný antioxidant, ktorý sa nachádza v každej bunke ľudského tela. Pôsobí ako ochranná látka tela pred najrôznejšími škodlivými vplyvmi. Nájdeme ho obzvlášť v bunkách orgánov, ktoré pre svoju funkciu spotrebovávajú najväčšie množstvo energie. Jedná sa o srdce, pľúca a pečeň.

1 kvapka = 1,5mg CBG

Zloženie: MCT Olej,  kanabigerol (CBG) 500mg, ďalšie kanabinoidy v stopovom množstve, pomarančová kôra, Koenzým Q10. Neobsahuje umelé farbivá, aromatické ani konzervačné látky.

100% Organický produkt

Objem: 10ml = cca 270 kvapiek.

Certifikovaný výrobca!

Všetky naše produkty majú tú najvyššiu kvalitu,
sú GMP certifikované v Českej Republike a sú plne v súlade s platnou legislatívou.

Ďalšie informácie

Množstvo CBG:

500 mg

Objem:

10 ml