Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Excann CBG izolát 22% 10ml

CBG izolát 22% 2200mg CBG olej izolát 22% je výrobok, ktorý obsahuje čistý kanabigerol (CBG) v koncentrácii 22%. To znamená,… Ukáž celý popis ↓

29,00 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 6.10.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Pi. 6.10.

Packeta na adresu Pi. 6.10.

Packeta Po. 9.10.

Po. 9.10.

Kuriér GLS Po. 9.10.

Osobný odber Po. 9.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

CBG izolát 22% 2200mg

CBG olej izolát 22% je výrobok, ktorý obsahuje čistý kanabigerol (CBG) v koncentrácii 22%. To znamená, že olej bol vyrobený tak, aby obsahoval iba CBG a žiadne ďalšie kanabinoidy, terpény alebo iné látky prirodzene sa vyskytujúce v konopných rastlinách.

Tento olej je dodávaný vo fľaštičke s kvapkadlom pre ľahké a presné dávkovanie. Obsah liekovky je 10 ml oleja s obsahom 22 % CBG. To znamená, že každá kvapka obsahuje približne 11 mg čistého CBG.

CBG olej izolát 22% je široko využívaný ako doplnok stravy na podporu zdravia a pohody. CBG môže mať priaznivý vplyv na funkciu mozgu, podporovať zdravú imunitnú odpoveď, zlepšovať kvalitu spánku, znižovať úzkosť a stres, zmierňovať bolesť a zápaly, podporovať zdravú funkciu tráviaceho systému a mnoho ďalších.

Vďaka absencii ďalších kanabinoidov a terpénov je tento produkt vhodný pre osoby, ktoré preferujú použitie izolovanej formy CBG alebo pre osoby, ktoré nechcú užívať THC a ďalšie kanabinoidy. Avšak, aj napriek tomu, že CBG olej izolát 22% neobsahuje THC ani ďalšie kanabinoidy, je dôležité si uvedomiť, že každá osoba môže na tento produkt reagovať odlišne, a preto by mali užívatelia konzultovať užívanie s lekárom alebo iným zdravotným odborníkom.

  • Prémiový22% CBG olej
  • 10 ml
  • 2200mg CBG (Cannabidiol)
  • Sklenená pipeta zaručuje pohodlné dávkovanie

Čo je CBG?

Patrí do skupiny látok nazývaných kanabinoidy, ktoré sa v prírode vyskytujú v rastlinách konope.

CBG na rozdiel od THC nie je psychoaktívne rovnakým spôsobom, pretože priamo nestimuluje kanabinoidné receptory CB1 a CB2.

Neobsahuje umelé farbivá, parabény!

Dbáme na najvyššiu kvalitu, preto je samozrejmosťou, že naše produkty neobsahujú žiadne umelé farbivá, parabény ani ťažké kovy.

Pozor!
Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy!

Skladovanie:
Na suchom a chladnom mieste.

Slovenská legislatíva nepovoľuje predaj CBG ako výživového doplnku na vnútorné použitie. Preto sa kúpou našich produktov k tomuto aj zaväzujete.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

CBG ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem:

10 ml

Množstvo CBG:

2200 mg

Shop roku Mobake