Excann CBG izolát 11% 10ml

CBG izolát 11% 1100mg CBG olej izolát 11% je výrobok, ktorý obsahuje čistý kanabigerol (CBG) v koncentrácii 11%. To znamená,… Ukáž celý popis ↓

Novinka

24,00 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do štvrtka 30.3.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Pi. 31.3.

Packeta Po. 3.4.

Slovenská pošta Po. 3.4.

Kuriér GLS Po. 3.4.

Packeta na adresu Po. 3.4.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

CBG izolát 11% 1100mg

CBG olej izolát 11% je výrobok, ktorý obsahuje čistý kanabigerol (CBG) v koncentrácii 11%. To znamená, že olej bol vyrobený tak, aby obsahoval iba CBG a žiadne ďalšie kanabinoidy, terpény alebo iné látky prirodzene sa vyskytujúce v konopných rastlinách.

Tento olej je dodávaný vo fľaštičke s kvapkadlom pre ľahké a presné dávkovanie. Obsah liekovky je 10 ml oleja s obsahom 11 % CBG. To znamená, že každá kvapka obsahuje približne 5,5 mg čistého CBG.

CBG olej izolát 11% je široko využívaný ako doplnok stravy na podporu zdravia a pohody. CBG môže mať priaznivý vplyv na funkciu mozgu, podporovať zdravú imunitnú odpoveď, zlepšovať kvalitu spánku, znižovať úzkosť a stres, zmierňovať bolesť a zápaly, podporovať zdravú funkciu tráviaceho systému a mnoho ďalších.

Vďaka absencii ďalších kanabinoidov a terpénov je tento produkt vhodný pre osoby, ktoré preferujú použitie izolovanej formy CBG alebo pre osoby, ktoré nechcú užívať THC a ďalšie kanabinoidy. Avšak, aj napriek tomu, že CBG olej izolát 11% neobsahuje THC ani ďalšie kanabinoidy, je dôležité si uvedomiť, že každá osoba môže na tento produkt reagovať odlišne, a preto by mali užívatelia konzultovať užívanie s lekárom alebo iným zdravotným odborníkom.

  • Prémiový11% CBG olej
  • 10 ml
  • 1100mg CBG (Cannabidiol)
  • Sklenená pipeta zaručuje pohodlné dávkovanie

Čo je CBG?

Patrí do skupiny látok nazývaných kanabinoidy, ktoré sa v prírode vyskytujú v rastlinách konope.

CBG na rozdiel od THC nie je psychoaktívne rovnakým spôsobom, pretože priamo nestimuluje kanabinoidné receptory CB1 a CB2.

Neobsahuje umelé farbivá, parabény!

Dbáme na najvyššiu kvalitu, preto je samozrejmosťou, že naše produkty neobsahujú žiadne umelé farbivá, parabény ani ťažké kovy.

Pozor!
Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy!

Skladovanie:
Na suchom a chladnom mieste.

Slovenská legislatíva nepovoľuje predaj CBG ako výživového doplnku na vnútorné použitie. Preto sa kúpou našich produktov k tomuto aj zaväzujete.

CBG ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem:

10 ml

Množstvo CBG:

1100 mg