Preskočiť na obsah

Motivačná kefka Do what you LOVE

Motivačná kefka® z bambusu s inšpirujúcou myšlienkou: Do what you love Motivačná kefka® Medium:  Jemné štetiny, BEZ živočíšnych zložiek, 100% vegan,… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan
Motivačná

3,90 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Motivačná kefka® z bambusu s inšpirujúcou myšlienkou: Do what you love

Motivačná kefka® Medium:
✅ Jemné štetiny,
✅ BEZ živočíšnych zložiek,
✅ 100% vegan,
✅ bieliaci efekt – uhlíkové vlákna,
✅  jemná a nedráždi,
✅  cez 2300 vlákien,
✅ vzor Kvet Života.

Motivačná kefka® Do what you LOVE

Motivačná kefka® od Mobake ti pripomenie pre čo sa oplatí Žiť. Svoju inšpirujúcu myšlienku máš každé ráno a večer doslova pred očami. Stačí pri čistení zubov precítiť kým naozaj si a konať ako najlepšie vieš. Sila myšlienok je obrovská. Buď ich pánom a nauč sa ich ovládať.

O jemnosť sa nemusíš báť. Pozri si nezávislý test od vlogerky na jemnosť štetín medzi slovenskými bambusovými kefkami:

Bambusová zubná kefka s uhlíkovými stredne jemnými štetinkami, ktoré majú bieliaci účinok. Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Zmenšená hlava Motivačnej bambusovej kefky ti umožní vyčistiť aj tie najzadnejšie zuby!

Záleží nám na vzhľade a preto pri návrhu bambusovej kefky Medium sme sa inšpirovali posvätným geometrickým vzorom ”Kvet života”.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Vzor

Kvet života

Materiál rúčky

Moso bambus

Tvrdosť vlákien

Medium

Materiál štetiniek

uhlíkové vlákna

Počet vlákien

2700

Hrúbka vlákna

0,18 mm

Shop roku Mobake