Preskočiť na obsah

Detská kefka s vlastným gravírom

Bambusová kefka Extra Soft pre Deti s menom a vzorom vŕbových lístkov - navrhni svojim ratolestiam unikátnu bambusovú kefku s ktorou im… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

Popis

Bambusová kefka Extra Soft pre Deti s menom a vzorom vŕbových lístkov – navrhni svojim ratolestiam unikátnu bambusovú kefku s ktorou im umývanie zubov pôjde jedna radosť 🙂

Pri tejto kefke prijímame platby vopred (nie na dobierku).
Skontroluj si gramatiku, za chybičky nezodpovedáme.
 Výroba Detskej bambusovej kefky s menom obyčajne trvá 2 dni.

Prečo Bambusova Kefka s Menom pre DETI Extra soft:
✅ Extra jemné štetiny,
✅ BEZ živočíšnych zložiek,
✅ 100% vegan,
✅  jemná a nedráždi,
✅  cez 3000 vlákien,
✅ hravý vzor lístkov.

Detská kefka s menom s Extra jemnými štetinkami. Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Je zdobená hravým vzorom vŕbových lístkov.

Zamilovali sme si bambus 

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej bambusovej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál rúčky

Moso bambus

Materiál štetiniek

DuPont tynex Nylon 6

Tvrdosť vlákien

Extra Soft

Počet vlákien

cez 2630

Hrúbka vlákna

0,12 mm

Typ kefky

Zubná kefka

Shop roku Mobake