Preskočiť na obsah

EarthBrush™ Praha – zubná kefka ako suvenír – krabička

EarthBrush Praha | Dizajnové spojenie jedinečného EKO suveníru s kvalitnou bambusovou kefkou. EarthBrush Praha je detailne gravírovaná zubná kefka pre každého… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan

3,95 

Vypredané

Naskladníme do stredy 21.8.

Popis

EarthBrush Praha | Dizajnové spojenie jedinečného EKO suveníru s kvalitnou bambusovou kefkou. EarthBrush Praha je detailne gravírovaná zubná kefka pre každého eko turistu, cestovateľa, objaviteľa, zberateľa a lokal patriota. Ukáž svoje milované mesto svetu – partnerovi, priateľom a rodine.

Prečo EarthBrush:
✅ unikátna pamiatka
či darček
✅ ekologická a praktická
✅ kvalitné extra jemné
štetiny
✅ zodpovedné získavanie surovín
✅ registrované Vegan Society
✅ 
podpora práce na Slovensku
✅nákupom podporuješ enviro organizácie
✅ lokálny dizajn

 Zamilovali sme si bambus ❤

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Prečítaj si ako prebieha výroba Motivačnej kefky úplne od základu.

 Zabalíme ti ju bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Bambusová kefka medium ; )

Ďalšie informácie

Vzor

Praha

Materiál rúčky

Moso bambus

Tvrdosť vlákien

Extra Soft

Materiál štetiniek

DuPont tynex Nylon 6

Počet vlákien

3010

Hrúbka vlákna

0,12 mm

Obal

Papierová krabička

Tvrdosť štetín

Extra soft

Typ kefky

Zubná kefka

Shop roku Mobake