Preskočiť na obsah

Obraz Strom života Simple Walnut 40cm

Obraz Strom života Simple Walnut Jedinečná drevená dekorácia osvieži a zútulní interiér Vášho domova a prinesie doň kúsok prírody. Obraz… Ukáž celý popis ↓

16,95 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do stredy 17.7.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber St. 17.7.

DPD Pickup/Pickup Station Pi. 19.7.

Kuriér GLS Pi. 19.7.

Packeta Po. 22.7.

Packeta na adresu Po. 22.7.

Popis

Obraz Strom života Simple Walnut

Jedinečná drevená dekorácia osvieži a zútulní interiér Vášho domova a prinesie doň kúsok prírody.

Obraz Strom života walnut so vzorom je vyrobený zo topoľovej preglejky o hrúbke 4mm, je vyrezávaný laserom a následne pigmentovaný. Každý kus je originál vďaka jedinečnej štruktúre dreva.

Čo predstavuje vzor strom života?

Strom života predstavuje prepojenie všetkého, čo sa nachádza vo vesmíre. Je symbolom súdržnosti a je s nami už odnepamäti, naprieč kultúrami a náboženstvami. Strom života odbúrava negatívnu energiu a prináša harmóniu a pokojnú atmosféru.

Symbolizuje súdržnosť a slúži ako pripomienka toho, že nie ste nikdy sami.  Môžeme ho pozorovať v starovekej Mezopotámii, cez Egypt, až po Európu v keltskej, severskej a slovanskej kultúre. Čo sa týka náboženstiev, tento symbol môžeme pozorovať v budhizme, kresťanstve, judaizme, Islame alebo v Hinduizme.

Korene stromu siahajú do hĺbky a šíria sa do zeme, čím prijímajú výživu od Matky Zeme a jeho vetvy siahajúdo neba, kde prijímajú energiu zo slnka a mesiaca.

Obraz Strom života Simple Walnut ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Materiál:

preglejka, kovový háčik

Priemer:

40cm

Hrúbka:

4mm

Shop roku Mobake